wmaraci reklam

[Öneri] Propeller Ads - Dünya Çapında Görüntülü ve Mobil Reklam Ağı

3 Mesajlar 1.252 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)

[CENTER]Propeller Ads Reklamlar, etkili ve güvenilir dijital reklamcılık yapan bir İnternet medya şirketidir. Web ve mobil kanallar arasında global erişime sahip olan Propeller Ads, yayıncılara trafiklerinden kazanç sağlama olanağını verirken, reklamverenlerin çeşitli kategorilerin premium sitelerindeki çok sayıda reklam alanına erişim sağlaması sağlanır. Hem yayıncılara hem de reklamverenlere gerçek piyasa değeri sağlayan esnek ve şeffaf bir teklif verme modeli sunuyoruz.

Web'de olsun isterse de mobil cihazları aracılığıyla 200'den fazla ülkeden 100 milyondan fazla kullanıcıya reklam yayınlayan her gün
2011 yılından bu yana binlerce EBM, CPL ve BGBM reklam kampanyası başlattık ve her geçen gün büyümek istiyoruz
Yüksek eBGBM oranları ile tüm cihazlar ve platformlar arasında küresel web ve mobil trafikten etkin bir şekilde para kazanarak bir yayıncının gelirini en üst düzeye çıkarırız

Temel Özellikler

• En iyi sonuç için kurum içi reklam sunma çözümleri ve optimizasyon teknolojileri

• Kampanya metriklerini ve dönüşüm izlemenizi izlemek için sağlam raporlama kontrol paneli

• Sonuç veren tam gelişmiş reklamlar sunmakla yükümlüdür

• Küresel olarak 700 milyonun üzerinde günlük reklam gösterimi

• Hızlı başlangıç. Trafiğinizi beş dakikadan daha kısa bir sürede para kazan

• Otomatik optimizasyonla harika ödemeler elde edin

• Çapraz platform reklam biçimleri geniş bir seçim yelpazesi arasından seçim yapın

• Propeller Ads, zamanında ödeme vaadinde bulunur. Birden fazla ödeme seçeneğinden birini seçebilirsiniz

• Analitik. Ayrıntılı raporlarla güncel kalın

• Tüm sorgularınız için anti-malware ve özel bir destek ekibi ile korunun

Bir çok reklam modeli bulunmaktadır sevgili arkadaşlar, kendi sitelerimde de kullanıyorum.

Mobil reklamlar,İnsternal reklamlar,Popunder reklamlar, banner reklamlar.

CPM oranları sitenizin hitine göre değişiyor, sitenizin hiti ne kadar yüksekse cpm de o kadar yükseliyor, 10 $ a kadar cpm'yi yükseltebiliyorsunuz.

Wordpress Kullanıcıları için de oldukça güzel bi haber var, kodları manuel olarak eklemek yerine, kendilerine özel wordpress eklentileri mevcuttur.
(Dilerseniz manuel olarakta ekleyebilirsiniz)

Bitti mi tabi ki bitmedi :)

Reklamlarınız için, kullanıcılar "ADBLOCK" kullansa bile, reklamlarınızı görebiliyorlar. Reklamlarınızı oluştururken, (anti-adblock) özel kodlaması ile oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede, adblock derdinden de kurtuluyorsunuz.

Şuanda kendim birzat 2 sitemde kullanıyorum.

SİTEYE GÖZ AT
-

[/CENTER]

wmaraci
reklam

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Türkçe reklamları varmı?
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)

serdar38 adlı üyeden alıntı

Türkçe reklamları varmı?

Hocam kullanıcaksan popunder + Mobil İnsternal ve Push-up reklamları kullanmanı öneriyorum, hitiniz varsa gelir aşırı yüksek oluyor.

Ayrıca reklamların Adblock özelliği var, adblock kullananlar da görüyor reklamları.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al