wmaraci reklam

Pinterest Siteden Birlikte Para Kazanalım (Ortak Arıyorum)

3 Mesajlar 466 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

frencesco frencesco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba forum sever dostum, benim yaklaşık 5 yıllık seo tecrübem var ve kendime iş yapabileceğim bir ortak arıyorum, öncesinde elimden çok fazla site geçti film sitesi haber sitesi vb. 1 ayda Alexa türkiyede 10k'ya bile site yerleştirebilirim. Seo,backlink hatta hacklink yani dış seo işleri ve sosyal medya botları benim işim birlikte site açıp yükseltebileceğim bir ortak arıyorum, site içerikleriyle ve iç seoyla ilgilenicek birileri, sitenin hit ve dış seo işleri benim kendi mesleğim zaten.

Discord adresim: eYmipSa#5399

wmaraci
reklam

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)
Pinterest sitede pin to pin sistem yapacaksanız SEO'nun falan hiç önemi yok, pinterestten kastınız nedir tam olarak?
frencesco

kişi bu mesajı beğendi.

frencesco frencesco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 6 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Aklımda tam olarak kurguladığım birşey yok örnek olarak verdim pinterest sitesinin yanında özgün içerik girişide yapabiliriz, pinterest'ten kazanç için birlikte çalışmak isterseniz ben site içi işlerle uğraşmak istemiyorum ama günde binlerce re-pin atabilirim. Hatta örnek vermek istiyorum mesela X1 adında parfüm satıyoruz bir site oluşturduk o parfümü facebookta,twitter'da,İnstagram'da binlerce profilden spamlıyabilirim. Elimde küçük çaplı hacklink çıkışı yapabileceğim barındığım sunucular var. Bir şey yapmak istiyorsak birlikte karar verelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al