Merhaba arkadaşlar bu konuyu buraya ekliyorum fakat kategorisi var ise yönetici arkadaşlara zahmet taşırlar Seo ve Backlink konusunda çok faydasını görebileceğiniz bir site paylaşıyorum site ilan sitesi ve amerika olmak üzere birçok ülkede popüler fazlası ile ziyaretci alan bir site ilan sitesinden nasıl banclink alabiliriz diyorsanız sitedeki sitenize en yakın bir kategoride ilan verir gibi bir yazı hazırlayarak sitenizin tanıtımını ve sağlam baclink alabileceğinizi unutmayın ben prefabrikshop.com ilan sitemin 2 adet ev kategorilerine ilan verdim sağlam dönüş aldım sizlerlede paylaşmak istedim ve bu arada blog haber tanıtım tarzı sitelerinizde prefabrikshop.com ilan sitemin tanıtımını haberini yaparsanız sevinirim türkiyede değil dünyadaki ilk prefabrik sektörüne ayit ilan sitesidir ve siz webmaster blog site sahipleri arkadaşlarımdan da desteklerinizi bekliyorum inşaallah .

SİTE: craigslist.org

NOT: SİTEMİN TANITIM VE YAZISINI YAYINLAYAN ARKADAŞLARIN SİTELERİNDEKİ BENİM SEÇTİĞİM KONULARI 5000 KİŞİYE YAKIN FACE HESABIMDAN 15 BİN UZERİ UYELİ OLAN BİRKAÇ GRUBUMDAN VE 15 BİN CİVARI İNSTAGRAM HESABIMDAN SİTELERİNİZDEN PAYLAŞIMLAR YAPACAĞIM ARKADAŞLAR ÖZELDEN TANITIM YAPTIĞINIZ LİNKLERİNİZİ VE SİTELERİNİZİ ATARSANIZ BENDE GEREKEN DESTEĞİ FAZLASI İLE VERECEĞİME EMİN OLUN BENDE SİZE ÖZELDEN GEREKLİ YAPTIKLARIMI İLETECEĞİM .