wmaraci reklam

Sitemde kendi reklamlarını yayınlayabilirsin.

16 Mesajlar 2.169 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Hala bekliyorum, bu işleri iyi bildiğini iddia eden arkadaşlarımız neredeler?

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

hsynksy hsynksy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek finans
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 8 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
CenkOnsoy selamlar,

Dediğiniz postu okumuştum. Yalnız oradaki arkadaş günlük 1k hit ile Adsense'ten aylık 40-100 TL arası kazanılır demeyi kastetmişti. Siz günlük olarak algılamışsınız. Böyle kazançlar adsense tarafında legal yollarla şuan mümkün görünmüyor. Genelde reklam TO oranları %1-5 arası değişiyor. Buda sizin siteniz günde ortalama 4000 sayfa görüntüsü alıyorsa TO oranıda ortalama %3 olsa günde 120 tık alırsınız. TBM'yide ortalama 0,15 kuruş desek günlük 18 TL civarında para kazanırsınız. Farazi hesaplanmış tutardır. Yalnız buarada sektör gerçekten çok önemlidir. Bir moda sitesi ile bilgi sitesi bir değildir. Elbise arayan kişinin reklama tıklama potansiyeli %80 iken tc kimlik no sorgulama diye arama yapan bir kişinin reklama tıklama potansiyeli %10'dur. Bence sitenizin kategorisine göre banner reklamlara yönelin. Site bilgilerinizin, değerlerinizin ve reklam ücretlerinizin olduğu bir yazı hazırlayıp yararlı olabildiğinizi düşündüğünüz kurumsal şirketlere mail gönderin. Ben bu şekilde 1 senelik ve 3 aylık reklam antlaşmaları yaptım. Bazı firmalar ilede fiyat konusunda anlaşamadık.
addem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
hsynksy ilginiz için teşekkürler, ben adsense konusunda çok afaki rakamlar kazandığını iddia eden, bu konuda çok özgüvenle atıp tutan arkadaşları hedef alarak yapabiliyorlarsa gelsin yapsınlar, kendileri kazansın diye başlık açtım.

Belirli oranları tecrübe ettim zaten, az çok sitenin maksimum minimum potansiyeli ve kazancını elde ettim, sonra reklama boğmaya değmez diyerek kaldırdım.

Şöyle yaparsın, böyle kazanırsın diyen arkadaşlar gelsinler, yapsınlar bakalım istiyorum, acaba neler yapabiliyorlar ;)

addem addem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrenci ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
O konudaki arkadaş onu başka bir kategori için söylemişti.Ayrıca kazancı aylık söylemişti galiba bunun tartışması oldu ama cevap gelmedi diye hatırlıyorum.Adsensede kazancı yerleşimden daha çok etkileyen faktör site içeriğidir.

Hiçbir başarı rastlantı değildir, rastlantıysa zaten başarı değildir.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

addem addem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelance Öğrenci ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış anlaşılmasın kimseyi savunduğum felan yok, sizin sitesizede baktım 1k tekilde 3tl görürse bence bu çok büyük bir başarı demek kategorinizin kazanç oranları çok düşük.

Hiçbir başarı rastlantı değildir, rastlantıysa zaten başarı değildir.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
addem estf. yanlış anlaşılacak bir durum yok, defalarca arkadaşların bu tarz yorumlarla gelirleri abarttığına denk geldim, varsa işi bilen, ben kazanırım ver bilgileri diyen gelsin kazansın istiyorum ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al