wmaraci reklam

sözlüklere hakkımızda sayfası ekleme

3 Mesajlar 470 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
inci, uludağ, ekşi, wikipedia vb. platformlara sitemiz hakkında yaklaşık 200- 300 kelimelik bir tanıtım yazısı koymak istiyoruz konuda tecrübesi olan arkadaşların yardımını rica ediyoruz.

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
reklam

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Sözlükler için bir şey diyemem ama Viki'ye öyle tanıtım yazıları koymaya izin vermiyor editörler diye biliyorum.

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
wikipedia 'nın amacı zaten kurum , terim , vb. şeylerin aslında ne olduğunu açıklamak ancak kendi yazım dili var Türkçeye çevrilmiş metinler ile kullanmak olmuyor bir yazı yazmayı denedim yazımı kimsenin incelemesine sıra gelmeden wikipedia yazım dili falan dedi anladım başka şeyler gerekiyor ondan sordum :) Haklı olabilirsiniz reklama dönen bir şey olursa tabi ki izin vermezler ama örneğin Google nedir diye facebook nedir diye nasıl ki arasak birşeyler var eminim belli bir konu üzerine yoğunlaşmış başka siteler de bir çeşit hakkında sayfası oluşturulabilir mi diye düşündüm ? :)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al