wmaraci reklam

Yazacak Konu Bulamayan Bloggerlar

14 Mesajlar 3.084 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Arkadaş şu sıkıcı ve sıcak yaz dönemlerinde insanın hep yatası geliyor. ( Şahsen. :D ) O yüzden bloglarıda biraz ikinci plana atıyormuşuz gibi geldi bana.
Türkiyede blogların yabancı ülkelere göre gelişmemesinin bence en önemli sebebi birbirimizi desteklememek. Eğer birbirimizi desteklersek Türkiyedede bloglar daha da gelişecek.
Şimdi, dayanışma amaçlı bloggerlar bir terim ortaya çıkarmışlar. Adı 'mimleme' yani atıyorum ben çiçekler hakkında bir yazı yazdım. Ve altına A bloguna link verdim. O da çiçekler hakkında farklı bir yazı yazarak mim'e cevap vermiş oluyor. Ve 'mim' yapan blogda onun yazısına link veriyor. O da bir diğerine derken bu zincir uzayıp gidiyor. Şimdi yapmamız gereken bir konu belirlemek ve isteyen kişileri seçmek. Yalnız bu başlık, bir ana konu olsun. Yani ilk konu bittikten sonra başka bir konuya geçeriz.
Şimdi hangi konu hakkında yazı yazıp mimleyelim ve kimler katılmak ister.
Bir nevi şurdaki gibi olacak.
Nurcin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Vallahi ben varım her türlü :D.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Evet yok mu arttıran? İlkini bu akşam yaparız ya? :))

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Gerçekten bu fikri çok beğendim ve dedikodu blogum olan Magozin'de yazamadan duramadım, tebrik ederim (Blogcular Bir Projeye İmza Atıyorlar!) :)

Halen bir konu gelmediğine göre ben söylüyorum; televizyonun bizi tembel biri yapması hakkında bir şeyler yazabiliriz. Hem toplumsal bir mesaj da vermiş oluruz. Ne dersiniz?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Gerçekten bu fikri çok beğendim ve dedikodu blogum olan Magozin'de yazamadan duramadım, tebrik ederim (Blogcular Bir Projeye İmza Atıyorlar!) :)

Halen bir konu gelmediğine göre ben söylüyorum; televizyonun bizi tembel biri yapması hakkında bir şeyler yazabiliriz. Hem toplumsal bir mesaj da vermiş oluruz. Ne dersiniz?

Teşekkürler Nurçin. :)) Güzel tespitlerde bulunmuşsun. Konuyu açalı baya oldu ama ilgi gösteren çıkmadı. Yabancı blog sitelerine baktığınızda en ufak bir cümlenin bile kaynağı gösterilirken maalesef bizim ülkemizde aynı şey geçerli değil. Kimse kimseye karşılıksız yardım etmek istemiyor sanırım. :(
Nurcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Şu an okuyan sayısı çok fazla değil (42 kişi okumuş). Birkaç saate umuyorum ki birçok kişi okuyup, cevap verecektir. Eğer yine katılan sayısı az olursa sosyal ağlara başvururuz ne de olsa devir sosyal medya devri :)

Dediğim gibi televizyonlar hakkında bir şeyler yazabilir miyiz? Televizyonlardan fazla günümüzdeki dizilerden.

• Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Benim için konu fark etmez, her konuda yazılır, sorun değil. Son günlerde yazacak adam akıllı yazı bulamıyorum. Hitlerimçok düştü. Böylece biraz hareketlendirmek ve bloggerlar arasında dayanışma yapmak için böyle bir şey düşündüm. Haydi bakalım.

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

Ghost adlı üyeden alıntı

Benim için konu fark etmez, her konuda yazılır, sorun değil. Son günlerde yazacak adam akıllı yazı bulamıyorum. Hitlerimçok düştü. Böylece biraz hareketlendirmek ve bloggerlar arasında dayanışma yapmak için böyle bir şey düşündüm. Haydi bakalım.

Hatta söylediğim gibi televizyonlar hakkında çok güzel bir resim buldum. Bu resim sayesinde yazacak cümleler bulmak kolaylaşabilir :)

Resim için buraya tıklayabilirsin.

darkdemon darkdemon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konunun bütün aşamalarına katılırım. :) Bu arada Nurçin'in önerdiği toplumsal hedefli konular bencede çok başarılı olur.

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Yeni sitem 32Byte ile varım! :)

Tabi benim siteye uygun yazı yazan olursa :D

1337
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al