wmaraci reklam

Yorum yapan herkese İnstagram 500 takipçi

14 Mesajlar 1.653 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
hocam yanlış anlamayında sizin smm ile olan sorununuz bizi ilgilendirmez ki. ben konunun içeriğine bakarım konunuzda 2 yorum karşılığı 500 takipçi vereceğinizi söylemişsiniz ama gelen giden yok. İstemiyorum mümkünse iptal edin.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..
wmaraci
reklam

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlamayında sizin smm ile olan sorununuz bizi ilgilendirmez ki. ben konunun içeriğine bakarım konunuzda 2 yorum karşılığı 500 takipçi vereceğinizi söylemişsiniz ama gelen giden yok. İstemiyorum mümkünse iptal edin.

Bu durumda benim yapabileceğim ne var acaba? Ben komutu verdim sonuçta gelecek, hem de fazlasıyla. Arkadan vurdurup sistemi mi çalıştıralım?

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
O zaman konu açmayacaksınız hocam güvenmediğiniz, işlem yapmayan sitelerin arkasına sığınarak iş yapmanız mantıksız. Sonuçta bize bir görev veriyorsunuz ve yerine getiriyoruz karşılığında bir şey alamıyoruz. Empati yaparsanız anlarsınız neyse sorun değil polemiğe girmeye gerek duymuyorum göndermenize de gerek yok. İyi Çalışmalar size.

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

O zaman konu açmayacaksınız hocam güvenmediğiniz, işlem yapmayan sitelerin arkasına sığınarak iş yapmanız mantıksız. Sonuçta bize bir görev veriyorsunuz ve yerine getiriyoruz karşılığında bir şey alamıyoruz. Empati yaparsanız anlarsınız neyse sorun değil polemiğe girmeye gerek duymuyorum göndermenize de gerek yok. İyi Çalışmalar size.

Gönderdim ancak sonuçta taş atıpta eliniz yorulmadı ya. Neyse size de iyi çalışmalar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al