wmaraci reklam

Zamanı değerlendirmek istiyorum.

4 Mesajlar 540 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dadava dadava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Programlama
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, ben üniversite öğrencisiyim, zamanım haliyle biraz fazla oluyor ve ben bu zamanı değerlendirmek istiyorum. Ufakta olsa bir para gelirim olsun istiyorum. Aylık 20 lira bile olur yeter ki bir şeylerle uğraşıp elime 3-5 kuruş para geçsin. Az çok php biliyorum wp de iyiyimdir. Fakat eksiklerim var elimden tutacak biri yada önerisi olan var mı acaba gerçekten para kazanabileceğim zamanımı değerlendirebileceğim bir yer arıyorum. Site kurmayı çok denedim fakat dikiş tutturamadım. Şimdiden çok teşekkür ederim herkese..

wmaraci
reklam

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Yazı yazmayı seviyorsanız, yazıları akıcı bir şekilde ve imla kurallarına uygun bir şekilde yazabiliyorsanız makale yazarlığını öneririm.

dadava dadava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Programlama
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Severim yazmayı az çok imla kurallarına da dikkat etmeye çalışırım her zaman.. Hatalarım olsa da düzeltmek için çalışırım. Ayrıca seo makaleden de biraz anlarım ama ücretli olarak kim yazı yazdırmak ister ki? Böyle birilerini bulmam zor benim :(

TimurDemir TimurDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blog Yazarı & Blog Danışmanı
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 19 / 63
  • Ticaret 8, (%100)

dadava adlı üyeden alıntı

Severim yazmayı az çok imla kurallarına da dikkat etmeye çalışırım her zaman.. Hatalarım olsa da düzeltmek için çalışırım. Ayrıca seo makaleden de biraz anlarım ama ücretli olarak kim yazı yazdırmak ister ki? Böyle birilerini bulmam zor benim :(

Zor diye bir şey yoktur *** ve WM gibi forumlara baktığınızda binlerce makale satılıyor. Sadece sizin çabanıza kalmış bazı şeyler. Yapamam edemem sadece birer bahanedir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al