wmaraci reklam
lidertakipci

3 Adet Domain Teklif Usulu Satiliktir

3 Mesajlar 505 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
3 adet domaini Teklif usulu satmak istiyorum. Dilerseniz Tek, Tek Dilerseniz Tum Domainlere Teklif gecebilirsiniz. Asgari Teklif limiti KAyıt fiyatlarının altı olamaz. Asgari limit ve üstü Her Teklif Değerlendirilicektir. Domainlerin yaşı gelmekte. Transferleri Sadece Firma içi olacaktır. Barındırıldıkları firma isimtescil.net'tir. Kayıt Fiyatının Altına 3 domainide satmayı düşünmüyorum. Ödeme şekli Enpara, Ayrıca Sadece Firma içi Transfer yapılıcaktır. Kişiler daha sonra hangi firmalara aktarmış benim için bir önemi yok. Domainlerin bilinen banı yoktur. Kontrol etmenizde fayda var. Turkanime.org sadece anime indirme sitesi diye dusundum ama uzun sure acik kalmasina ragmen kapadım.

1-TurkAnime.org
2-Cizgidizi.net
3-Akalite.net

1- Kayıt tarihi 7.3.2015
Güncelleme 1.1.2016
Bitiş Tarihi 7.3.2016
Kalan Gün 62
Domain Yaşı 1 (sorguda bunu gosteriyor. Domainin Yaşı Gelmekte)

2-Kayıt tarihi 2.4.2015
Güncelleme 29.10.2015
Bitiş Tarihi 2.4.2016
Kalan Gün 88

3- Kayıt tarihi 23.3.2015
Güncelleme 13.11.2015
Bitiş Tarihi 23.3.2016
Kalan Gün 78

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Keyifli satislar dilerim. Transferler neden sadece firma içi yapılıyor, bu satın alan arkadaş ile alakalı bir durum, bu şart satışlarınızı engelleyebilir.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)
hesabiniza domaini aldıktan sonra istediğiniz yere transferi başlatabilirsiniz. SAtın alan arkadaş çok net bir şekilde bu işlemi kendi başına halledebilir. Kod gelmedi vs gibi olaylarla, uğraşmak istemiyorum. Satışın engelleyecek bir kural koyduğumu hissetmiyorum. Ayrıca hocam, Teklif verecek yada vermeyecek kişiler sorunları pm yoluyla iletebilirler. Konu altında sadece teklif degerlendirmeleri yapılıcaktır. Harici, ''hayırlı satışlar, Çok güzel domainler, Çok kötü domainler ve benzeri'' tarzda yazılar, konu içeriğine uymadığı için başlığı baltalamak olarak nitelendiriyorum. Soru ve Sorunlarınızı, güvenli ticaret konusunda kafanıza takılanları lütfen pm aracılığı ile iletiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al