wmaraci reklam

4 yaşındaki Tanem.NET satılıktır

3 Mesajlar 372 Okunma
wmaraci reklam

xyL xyL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
[FONT=Tahoma]Alan Adı: [COLOR=Red]T[/COLOR][COLOR=DarkOrchid]a[/COLOR][COLOR=Navy]n[/COLOR][COLOR=Gray]e[/COLOR][COLOR=Magenta]m[/COLOR].[COLOR=Black]NET[/COLOR]
Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2016
Registar: IHS
Transfer Ücreti: IHS'de bildiğim kadarıyla firma içi olduğu için herhangi bir ücreti yok.
Hemen Al: XXX rakama satılacaktır. Tekliflerinizi Özel Mesaj ile iletebilirsiniz.
Site Analiz Bilgileri: https://wmaraci.com/site-analizi/tanem.net[/FONT][FONT=Tahoma]
Özel Notlar:
aşağıdaki bilgileri okuyunuz.

[/FONT][FONT=Tahoma]Merhaba arkadaşlar,

Alan adı ile ilgili bilgileri yukarıda verdim. Şuan alan adında forum kuruludur.
Alan kişi dilerse forum olarak devam ettirir, dilerse farklı projelerde kullanabilir. Yedek alan kişiye verilecektir.
Önerdiğim proje ise şiir - makale tarzında güzel bir web sitesi kurulabilir. Bunun için önerebileceğim scriptte mevcuttur, scriptte çok kalitelidir.
Alan adı marka olabilecek bir potansiyele sahip olduğu için önerdiğim script ve sağlam bir çalışma ile çok kaliteli işlere imza atabilirsiniz.
"Neden sen açmıyorsun o zaman bu tarz bir site" diye sorabilirsiniz. Benim şuan üzerinde çalıştığım farklı bir projem var ve bunun için ise ekstra bir sermaye gerekiyor.
Bu yüzden elimdeki bütün siteleri ve alan adlarını teker teker elimden çıkarıyorum. Alan adı herkesin bildiği gibi ünlü bir sanatçının da ismidir.
Son olarak alan kişi talep eder ise 1 yıllık hosting hediye olarak verilebilir.

Farklı olarak belirtilecek herhangi bir hususun olmadığını düşünüyorum. Yinede aklınıza takılan bir konu var ise Özel Mesaj gönderebilirsiniz.
Sizlerde yine analiz raporlarını inceleyerek alan adı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha hızlı iletişim için ise hakansagiroglu032@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Herkese iyi çalışmalar diliyorum.[/FONT]

Ben daha son sözümü söylemedim!
wmaraci
reklam

Dreap Dreap Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 187
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 29, (%93)
Pm gönderiyorum.

xyL xyL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Satış günceldir.

Ben daha son sözümü söylemedim!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al