wmaraci reklam

.com Kaliteli,Jenerik Domainlere 100 lerce Tl Verme Devri Bitti ! Detaylar.

5 Mesajlar 535 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmethuner ahmethuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Evet yanlış duymadınız, sizin için boşta olan sadece .com lu kaliteli bazen de jenerik seviyesinde domainleri sadece 10 tl ye sağlıyorum yanlış duymadınız sadece 10 tl detaylar..
1- Seçeceğiniz sektöre özel veya anahtar kelimeyle ilgili size özel 10-15 arası .com lu boşta kaliteli domain isimleri yolluyorum ve sizde .com ücreti ne ise sadece bana ödeceğiniz 10 tl ile satın alıyorsunuz.
2- Başlangıç olarak işe başlamadan önce boşta olan birkaç domain adresini sizlerle paylaşıyorum , eğer ki fikirlerim bulduğum isimler hoşunuza gitmezse tercih tamamen sizin fikir edinmiş olursunuz, lakin hoşunuza giderse çalışma yaparız. Esas amacım sizlerin bazı domainleri özellikle isteyip çok para vermeniz lakin çok kaliteli domainlerin kaç tanesi gerçekten site kurupta yürütüyor kaç tanesi sadece satma odaklı çalışıyor bakabilirsiniz.
3- Eğer herşeye rağmen işi aldıktan sonra size vereceğim sektöre bağlı 10-15 arası domaini beğenmezseniz sizin için ekstra mesai harcayıp eksta 10 adet daha yollayacağım ve emin olun hiçbiri baştan savma olmayacak.
4- Belirlediğiniz sektör gerçekten çok önemli örnek verecek olursam haber sektöründe artık daha çok kısa net değilde daha çok anlamlı veya daha farklı şeyler beklemelisiniz.
5-Film,Dizi,Kumar,*****...vs bunun gibi sektörlerde istenen domainler üzerine kesinlikle çalışmıyorum.
6- Yabancı projeleri olan arkadaşlarada bütün sektörlerde olmasada yardımcı olmaya çalışacağım.
7- Gerçekten Jenerik domainlerde oluyor bazıları 1 ay bazıları 20 küsür gün kalıyor böyle bir durumda size danışıp bekleyebiliriz ben alıpta kendime saklayayayım gibi bir durum söz konusu olamaz.
8-Referans adına ilk başta 3 arkadaşla ücretsiz olarak çalışacağım eğer 3 üde domain isimleri çok kötü derse konu burda kapanır.
Örnek çalışmalarım bazı boştaki .com domainler
yenilikgerek.com
issizmaasi.com
tldolar.com
ucretsizterapi.com
sevimlisozler.com
universitehaberleri.com
futbolhastasi.com
izmirnerede.com
gibi gibi gibi birçok domain fikir çalışmam bulunuyor hepinize hayırlı geceler diliyorum.
live:yigitbudak

2 referans yorumları

Referans olarak yararlanmak istedim. Arkadaş istedğim sektörde oldukça güzel domainler yolladı. Teşekkürler.

10-15 tane domain gönderdi. Bir iki tanesi güzel gibi duruyor teşekkür ederim.
multi:https://www.***.net/domain-genel/1824676-com-kalitelijenerik-domainlere-100-lerce-tl-verme-devri-bitti-detaylar-2.html
ermaneray

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Referans olabilirmiyim?

Not:Konu sahibi referans kabul edeceğini belirttiğinden referans talebinde bulundum.

• Üyelik 17.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
ilk referans olarak seninle çalışabiliriz 1. olacaksın pm atabilirsin.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Referans olalım o halde, domaini ücretsiz alabiliyor muyuz anlamadım olayı? :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
ProSeller Domaini ben fikir veririm alma işine karışmam 2. referans olarak çalışabiliriz sizinle dilerseniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al