wmaraci reklam
lidertakipci

Mükemmel bir domain satılık Hepsigidiyor com

4 Mesajlar 419 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hepsigidiyor hepsigidiyor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek koordinatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
HepsiGidiyor com
Yıllardır domain bizde. Bu domain üzerine birçok proje geliştirdik ancak mevcut iş yoğunluğumuz çok fazla olduğu için yatırımlarımımızı yapamadık. Hepsi gidiyor çok dile yatkın ve çoğumuzun diline pek çok kez gelmiştir.

hepsiburada nın hepsi kelimesi
gittigidiyorun gidiyor kelimesi birleşiminede geliyor.

Bu domainle

1-) Gitti gidiyor ve N11 tarzı açık artırma sitesi yapılabilir. (Buna özel hazır scriptimizde var onuda verebiliriz)
2-) İyi bir e ticaret sitesi yapılabilir mevcut durumda zaten domaine lisanslı bir e ticaret sitesi kurulmuş durumdadır. Poslarınızı veya aracı pos firmalarının bilgilerini girip direk satışa hazır durumdadır.

Çok az bir reklam çalışması yaptıktan sonra kalıcı bir isim olarak algılanması çok kolaydır.

Domainin Resmi TR uzantısı da bizdedir. Hem com hemde com.tr uzantısı devredilecektir.

İşe ciddi bakan kurumsal proje olarak düşünenler için uygun bir domaindir. Domain bir firmadan 12 yıl önce alındığında bugünün değeriyle 100 bin tl civarında yatırım yapıldı ancak proje yarım kalmıştı.

SATIŞ RAKAMI : 100.000$ veya 350 BİN TL dir.

wmaraci
reklam

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
Hocam sırf merak ettiğimden soruyorum.

12 Yıl önce almışsınız domaini 2006 dan beri e-ticaret ile uğraşıyorum bir kez bile duymadım bu domaini extra olarak 100.000 tl civarında ne yatırımı yaptınız öğrene bilirmiyim. Hani siteyi inceledim de belki dedim sitede satışı olan ürünleri falanda veriyorsunuz diye düşündüm açıkçası :)

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek koordinatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
iyi ama bu domaini kullanmadıkki e ticarette. Kullandığımız site şu an aktif kendi sektöründe çok iyi tanınan ve belirli seviye cirosu olan bir site. Bu domain her sektöre hitap edecek globak bir site. Bu konuyu sanırım anladınız.
Diğer konu şu domaini yatırım yapmak için belli bir fiyata aldık. Sonra Ebay yazılımı benzeri bir yazılım satın alındı ( Hindistandan) Bu yazılım ingilizce idi. Türkçeleştirme ve yönetim şemasını Türkiyeye göre ayarlama işlemleri için bir yazılım firması ile anlaşıldı.Ödemenin % 60 ı yapıldı ancak proje sonuçlandırılamadan yazılım firması battı. Başka yazılımcı arkadaşlarla devamö ettik hepsi yarıda bıraktı. Sunucu ücretileri ve buna yönelik elemanlar vs masrafları oldu. detaya girmek istemiyorum ama yazılım bitip sonuçlandırma işlemi 1,5 yıl önce ancak bitti. Projeden vazgeçildi. Harcanan rakam dövizle karşılaştırıldığında o rakamı bile geçmiş olabilir. Son kısmı cevaplamaya gerek yok sanırım. Domaini aklılda kalma olasılığı çok yüksek.

• Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek koordinatör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
güncel

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al