wmaraci reklam

💥Paneli Boşaltıyorum💥 Krizi Fırsata Çevirin! ⭐2021 Bitiş Tarihli 20 Domain⭐89 Makale

4 Mesajlar 625 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Merhaba hocalarım, birkaç ay önce burada gördüğünüz domainleri aldım ve içlerine wordpress kurdum. Daha sonra bir miktar makale satın aldım. Amacım bu sitelere adsense alarak gelir elde etmek veyahut adsenseli bir şekilde forumda tanesini 500tl civarında satmaktı. Ancak başka bir projeye başladım ve artık bu siteler ile ilgilenemiyorum. Yeni projem için biraz da kaynak gerekince tüm siteleri topluca satmaya karar verdim.

Sadece s4glik.com da 8 tane makale ile hakkımızda yazısı vardır birde uzmantekno.com da 1 tane makale ve hakkımızda yazısı vardır. Diğer sitelerde ssl ile wordpress kurulmuş makalelerin eklenmesi beklenmektedir. Makaleleri EkipNetwork adlı yazardan aldım. Örnek makaleler için s4glik.com sitesini inceleyebilirsiniz. Satışa dahil özgün olarak 89 tane makale bulunmakta. Bu makaleler satılırken forum taban fiyat uygulaması göz önünde bulundurulacaktır. Tek tek satmak ile uğraşmak istemediğimden konuda gördüğünüz her şeyi topluca satmak istiyorum. Fiyat tekliflerinizi özel mesaj ile iletebilirsiniz.

Hosting olarak Burti hocamın directadmin reseller hizmetini kullanıyorum. Hosting satışa dahil değildir. Hakkımızda makaleleri 200 kelime, kalan makaleler 250 kelimedir. Siteleri alan hocama, istemesi dahilinde site yedekleri verilecektir. Siteler teslim edilirken wordpress bilgileri, veritabanı bilgileri ve hosting panel bilgileri de iletilecektir. Ayrıca yardım edebileceğim her konuda da desteğimi vereceğim. Özellikle karantina günlerinde sitelere vakit ayırabilecek hocalarım varsa kaçırmamasını öneririm. Bu siteler güzel ekmek yedirir. :)

Yayımlanan Makaleler:

Konu hakkındaki düşüncelerinizi, sorularınızı ve fikirlerimizi dilerseniz yoruma yazabilirsiniz dilerseniz özel mesaj atabilirsiniz. Ödemeyi; papara, havale ve kripto para olarak alabilirim. Fiyat tekliflerinizi iletebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar dilerim. :)
desqerado

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

resulzade resulzade Sosyal Medya Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı, Editör
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 7 / 41
  • Ticaret 8, (%100)
Fiyat yazmamışsın?

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

azememo adlı üyeden alıntı

Fiyat yazmamışsın?

Teklif usulüdür. Teklifinizi pm ile iletebilirsiniz. :)

desqerado desqerado & www.istanbullu.net & Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 57, (%98)
Hocam ben bir teklif ön göremiyorum, siz malın sahibisiniz s4glik domainin aklınızda minimum fiyatını pm atar mısınız?

Hayırlı satışlar dilerim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al