Selamlar, portföyümden birkaç domain paylaşmak istedim. Bunları elbette satmak için veya projelendirmek için alıyorum fakat satılmazsa da acelesi yok Yıllandırarak sektörde büyük yerlere getirmeyi düşündüğüm domainlerden birazcığı burada
*Altlarına ufak ufak açıklamalar yaptım, DA-PA-Spam Score gibi zırvalıklara girmiyorum. Bu domainleri alıp kullanacak kişiler zaten hem bunları araştırıp teklif verir hemde o değerlere takılacak kadar vizyonsuz değildirler.*
*Sözüm yanlış yere gitmesin, sadece girişim olmaya çok müsait isimler olduğundan, doğal olarak değerler, verilen emekle doğru orantılı düzelecek ve hızla artacaktır.*

exceltr.com 'u xxx TL civarında hemen verebilirim.(Ciddi alıcılar için biraz indirim yapılır.)
-

* hizlimakale.com için düşünülen fiyat 1500-3000$ arasındadır.
(Makale satışları çok popüler olduğundan, içine makale freelancer platformu kurularak tüm kurumsal ve kişisel websitelerine hizmet verebilir hale gelebilirsiniz. Satmaktan vazgeçebileceğim bir domain...)
-

* hizlioto.com 'u aslında satmayı hiç istemiyorum, çünkü ilerde plazalar kapanacak ve internetten sıfır araba almaya başlayacağız. Minoto gibi bir emsali varken neden satayım diye düşünüyorum, her an satıştan çekebilirim. * (1500$-3000$ arası teklifler değerlendirilecektir.)
-

* filmbutik.net gayet güzel bir marka değerine sahip olabilecek bir domain. (.com) uzantısı HugeDomains'in elinde ve ne zaman bırakır Allah bilir. Ayırca yapım şirketi olmaya müsait bir alan adı.* ( xxx TL , ciddi alıcılar için indirim yapılır.)
-

* bestbabby.com , isim olarak çok güzel bir avantaja sahip, ebebek gibi bir platform kurulma şansı olmasıyla beraber, +18 ***** içeriğe ev sahipliği yapabilecek bir potansiyele sahiptir.*
-

*şunu da belirteyim, yav işte bu domaine bu para nasıl istenir gibi şeyler duymak istemiyorum. Ben günlük alım-satım yapan arkadaşlardan değilim. Markalaşacak domainleri topluyorum. Yakında oluşturacağım domain girişimime de bu domainleri saklama imkanım var. Kaldı ki bunlar pastanın çok küçük bir parçası. Hızla marka olacak isimleri toplamaya devam ediyoruz. Teklif vermekten çekinmeyiniz, her teklifinizi iletebilirsiniz fakat dikkate alacaklarım orada yazdıklarım olacak. Teşekkürlerimi iletiyorum, iyi günler...*