wmaraci reklam

Sağlık-eğitim-moda domainleri ucuz

2 Mesajlar 538 Okunma
smmexpress

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba.

Elimdeki domainleri bu işten anlamadığım için ŞOK FİYATLARLA satmak istiyorum. Kendime klasik bir blog kurarak kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. Domain ihtiyacı olan varsa ve branşına yakınsa domainlerin üçü de çok güzel bence.

SAĞLIK DOMAİNİ

paramedikler.com ( 1 yıl 1 ay'lık ) BİTİŞ SÜRESİ: 1 YIL

"Paramedik"Tanım: İlk ve Acil Yardım bölümünün üniversite bitiren grubuna verilen unvandır. Ambulanslarda doktordan sonra olaya en müdahil kişidir. Bu isim bu mesleği yapanları ve öğrencilerin tamamını kapsaması nedeniyle çoğaltma eki almıştır. Ayrıca genel sağlık bilgilerini de içeren bir sisteme harika bir şekilde dönüştürülebilir. Özellikle öğrenciler ve sağlık bilgisi arayanlar sıklıkla ziyaret etmektedir.

EĞİTİM DOMAİNİ

e-okulumuz.com ( 6 aylık ) BİTİŞ SÜRESİ: 6 AY

e-okul tarzında birçok site, sayısı ciddi aramalarda olan ve buna yakın isimler alarak, eğitim ve bilgi tarzında web siteleri oluşturmaktadır. e-okul sistemine en yakın anlam olarak ve e-okul'un insanlar tarafından sıklıkla karıştırılarak Örn: " e-okul(umuz) dan baksana notlarına"" vb. şekillerde kullanılmasını düşünürsek iyi bir eğitim ve bilgi sitesi olarka değerlendirilebilir.

MODA ve KADIN SİTESİ

formoda.org ( 3 aylık ) BİTİŞ SÜRESİ: 7-8 AY

formoda kelimesi ingilizce olup, "moda için" manasına gelmektedir. Erkek, çocuk veya kadın modasıyla ilgili haberler veya e-ticaret yapmak isyeten, diğer yandan kadınlarla ilgili moda konularına yoğunlaştırılmış ve sosyal medya üzerinden organize edilebilecek bir proje için gayet kullanışlı olabilecek bir domain. PR-4'tür.

Paramedikler.com domain: 100 TL
e-okulumuz.com: 40 TL
formoda.org: 75 TL

Fiyatların düşük olması domainlerin işe yaramadığını düşüdürtmesin veya hazzınızı kırmasın. Gerçekten bu işte %50 bilgisi olan dahi anlayabilir değerini. Çok kişiye sordum ama boş boş duruyor hiçbir şey yapmıyorum. Bari değerlendiren birileri olsun.
Özellikle paramedikler.com domainini iyi araştıran anlar. Ve daha 10 gün önce süre uzattım. Yani 1 yılı da düşersek 80 TL ye gelmiş oluyor.

NOT: Domainlerin hiçbir şekilde ban veya diğer illegal sistemlerle ilişkisi olmamıştır ve yoktur. Henüz Adsense başvurusu dahi yapılmamıştır. Ek olarka, paramedikler.com da %70 özgün makaleler yer almaktadır. Site verileriyle birlikte verilecektir.

İyi çalışmalar...

wmaraci
reklam

proteemo456 proteemo456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PC Programcılığı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 50 / 50
  • Ticaret 21, (%95)
Pm alabilirmiyim
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al