wmaraci reklam
lidertakipci

.Com .Net Domainlerde İndirim

4 Mesajlar 900 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Biraz önce 8.5$'a domain aldım, sonrasında bu haberi gördüm, ben yararlanamadım, (isimtescil olmadığı için belki önceden de görsem yararlanmazdım ama) siz yararlanın...

11.04.2016 - 11.05.2016

Kampanya, 11.04.2016 –11.05.2016 tarihleri arasında www.turkticaret.net adresinden ve Türk Ticaret’in mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
BKM Express ile ödenen .com ve .net uzantılı alan adlarının tescilinin ilk yıl ödemesi sadece 4,99 $ olacaktır.
Alan adı ilk yıl fiyatı 4,99$ + KDV karşılığı 17,99 TL’dir. Fiyatlar, alım yapılan günkü kura göre farklılık gösterebilir.
Ayrıca alan adı tescili ile birlikte aynı sepet için yapılan ek hizmet alımlarında (tek sayfa hosting, web alanı seçenekleri, avantaj paketler, profesyonel hosting paketleri, sunucu hizmetleri, SSL sertifikası) ekstra % 25 indirim uygulanacaktır.
Kampanyadan ilk 2.400 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
Kampanya, .com ve .net uzantıları dışındaki satın alınan alan adlarında ve %25 indirime dahil olan ek hizmetler dışında satın alınan diğer hizmetlerde geçerli değildir.
Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
BKM ve Turkticaret.net, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya hediye çeki satın alımları dahil değildir.
https://www.turkticaret.net/

Kaynak

wmaraci
reklam

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
turkticaret.net bende açılmıyor. Tek sorun bende mi?

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
webmaestro3 bende açıldı.
Almina Economist 6 tlden kayit ediyordu .com u keske ona kayit ettirseydiniz

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1066
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
MeMo Domainleri farklı yerlere dağıtmak istemiyorum. Onun için başka bir firmada olan domainlerimi de isimtescile transfer ediyorum. Her firmanın tutumu farklı, bir kaç ay önce, domain süresini uzatmadım diye düşecekmiş nerdeyse isim, ve bana tek bir mail göndermedikleri gibi, sisteminizde sorun vardır diye beni sorumlu tuttular. İşimizi sağlama almak en iyisi.
Tabi bu, bahsettiğiniz arkadaş hakkında yazılmış bir yorum değil, genel olarak tek çatı altında toplamak mantıklı
MeMo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al