wmaraci reklam

.COM ve .NET KAMPANYASI | Yeni Kayıt 7,99$ - Transfer 6,99$ | En İyi Domain Fiyatları

24 Mesajlar 7.673 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Vargonen Vargonen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Hosting & Cloud Server
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)

iosdernegi adlı üyeden alıntı

Vargonen domain aldım. Ancak hala onaylanmadı. ve işin kötüsü domaini sorgulattığımda boşta görünüyor.

Merhaba iosdernegi yeni üyeliklerde, ilk ürün/hizmet satın alımlarında kişisel bilgilerinizin onayı gerekmektedir. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için hesap bilgilerinizi özel mesaj yolu iletmenizi rica ederiz. İyi günler dileriz.

wmaraci
reklam

annesibebesi annesibebesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
ben de kimlik bilgileri doğrulama aşamasına takılanlardanım. ödemeyi yaptım kontrol panelime girip transferi onaylayacağım ama giremiyorum panele 0800'lü numarayı aradım ilk sırada olduğum halde açaan olmadı robot sesli mesaj bırakın dedi mesaj kutusu dolmuş onu da bırakamadım. site üzerinden destek talebi göndermek istedim.

"Bu sorunu en kısa sürede düzelteceğiz. Bu hata mesajını hangi durumda aldığınızı bize bildirerek, düzeltilmesi konusunda uzmanlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

uyarısıyla karşılaştım.
en son mail attım destek ile başlayan mail adresine destek talebi ulaşmış bakalım ne zaman kimlik bilgilerim onaylanacak. domainimin son günü

farklı firmalara da transfer yaptım parayı alıp kontrol paneline sokmayan firmayı ilk defa görüyorum.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)

annesibebesi adlı üyeden alıntı

ben de kimlik bilgileri doğrulama aşamasına takılanlardanım. ödemeyi yaptım kontrol panelime girip transferi onaylayacağım ama giremiyorum panele 0800'lü numarayı aradım ilk sırada olduğum halde açaan olmadı robot sesli mesaj bırakın dedi mesaj kutusu dolmuş onu da bırakamadım. site üzerinden destek talebi göndermek istedim.

"Bu sorunu en kısa sürede düzelteceğiz. Bu hata mesajını hangi durumda aldığınızı bize bildirerek, düzeltilmesi konusunda uzmanlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

uyarısıyla karşılaştım.
en son mail attım destek ile başlayan mail adresine destek talebi ulaşmış bakalım ne zaman kimlik bilgilerim onaylanacak. domainimin son günü

farklı firmalara da transfer yaptım parayı alıp kontrol paneline sokmayan firmayı ilk defa görüyorum.

Merhaba annesibebesi iletişim bilgilerinizi sayfamıza özel mesaj yolu iletmeniz durumunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
hem şirketimde kullanıyorum hemde kişisel hesabımda gerçekten sorunsuz bir firma özellikle iş hesabımda bir dünya alan adım var. P.tesi 1 alan adı daha transfer edeceğim.
Vargonen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba alemburda değerli görüşleriniz için teşekkür eder, projelerinizde başarılar dileriz. :)

alemburda adlı üyeden alıntı

hem şirketimde kullanıyorum hemde kişisel hesabımda gerçekten sorunsuz bir firma özellikle iş hesabımda bir dünya alan adım var. P.tesi 1 alan adı daha transfer edeceğim.

MetinDermencioglu MetinDermencioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Fiyatı uygun geldiğini için alan adımı transfer yaptım. Transfer işlemi en fazla 15 dakika sürmüştür. Ben hizmetlerinden ve fiyatından memnun kaldım. Sadece KDV dahil olarak fiyatları gösterirseniz daha iyi olabilir.
Vargonen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba MetinDermencioglu değerli görüşleriniz için teşekkür eder, projelerinizde başarılar dileriz. KDV gösterimi konusundaki mesajınız değerlendirilmek üzere ilgili birimimize aktarılmıştır. İyi günler dileriz.

MetinDermencioglu adlı üyeden alıntı

Fiyatı uygun geldiğini için alan adımı transfer yaptım. Transfer işlemi en fazla 15 dakika sürmüştür. Ben hizmetlerinden ve fiyatından memnun kaldım. Sadece KDV dahil olarak fiyatları gösterirseniz daha iyi olabilir.

MetinDermencioglu MetinDermencioglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
İlk siparişimden memnun kaldığım için tekrar bir alan adı transferi gerçekleştirdim. Alan adı transferi yapacaklara öneririm.
Vargonen

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
5-6 Ay önce bir domain kaydetmiş ve görüşlerimi buraya yazmıştım.
Geçenlerde tekrar siteye girmem gerekti. Tasarımı baştan sona değiştirmişler, kullanımı kolay, hızlı ve kullanıcı dostu bir tasarım yapmışlar. Benim çok hoşuma gitti sizi tebrik ederim.
1 saat cevap alamadığım destek talepleri 5-10 dakika içerisinde cevaplanıyor, destek ekibi de bilgili ve hızlı şekilde cevap veriyor :)

Son günlerde gördüğüm tek sıkıntı domain name server güncelleme sürelerinin çok uzun olması.
Sunucu kurucam name server gece yönlendireyim diye child dns'leri yönlendiriyorum 6 saat boyunca yönlendirme işlemi yapılmıyor :)
Başka firmada bulunan domainimin yönlendirip işlemlerini yapıyorum ve 10 dakika sürüyor.
Arada çok uçurum farklar var.

NS, Child DNS yönlendirmeleri 10 dakika geçmemesi gerektiğini düşünüyorum. Son kullandığım zamanda şikayetçi olduğum her şeyin değiştiğini görüp, sizlere teşekkür ediyorum :) Bir eleştiriyi daha buraya bırakıyorum. İyi forumlar, bol kazançlar :)
Vargonen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba MehmetMaşa değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ilgili birimimize aktarılmıştır. Projelerinizde başarılar dileriz.

MehmetMaşa adlı üyeden alıntı

5-6 Ay önce bir domain kaydetmiş ve görüşlerimi buraya yazmıştım.
Geçenlerde tekrar siteye girmem gerekti. Tasarımı baştan sona değiştirmişler, kullanımı kolay, hızlı ve kullanıcı dostu bir tasarım yapmışlar. Benim çok hoşuma gitti sizi tebrik ederim.
1 saat cevap alamadığım destek talepleri 5-10 dakika içerisinde cevaplanıyor, destek ekibi de bilgili ve hızlı şekilde cevap veriyor :)

Son günlerde gördüğüm tek sıkıntı domain name server güncelleme sürelerinin çok uzun olması.
Sunucu kurucam name server gece yönlendireyim diye child dns'leri yönlendiriyorum 6 saat boyunca yönlendirme işlemi yapılmıyor :)
Başka firmada bulunan domainimin yönlendirip işlemlerini yapıyorum ve 10 dakika sürüyor.
Arada çok uçurum farklar var.

NS, Child DNS yönlendirmeleri 10 dakika geçmemesi gerektiğini düşünüyorum. Son kullandığım zamanda şikayetçi olduğum her şeyin değiştiğini görüp, sizlere teşekkür ediyorum :) Bir eleştiriyi daha buraya bırakıyorum. İyi forumlar, bol kazançlar :)
MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al