wmaraci reklam
lidertakipci

1and1 Durduk Yere Borç Çıkardı

5 Mesajlar 871 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

xdahx xdahx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhabalar.
Bundan 7-8 ay önce bi site kurmayı planlıyoduk arkadaşla. kartıma 3-5 lira para kaldığı için gidip 1and1 den 1 yıllık domain aldım 0.99$'a. Neyse konuya geleyim. Bugun domain panele girmem gerekti lakin giremedim. Hata mesajını internette aratınca borç yüzünden vs. kapandığı yazıyordu. Bundan 2 ay önce bana ödemeniz yapılmadı diye 1and1 den mail gelmiş yeni görüyorum. Benim ödeme yapmalık bir durumum yok ki daha 1 yıl dolmamış domain için benden 30 dolar para istiyorlar. Benim bu parayı ödeyecek durumum yok açıkçası. Üstüne her ay 15 dolarda artıyor. Destek ekibiyle iletişime geçemiyorum telefondan aramamız gerekiyormuş. Ne yaspabilirim arkadaşlar yardım ederseniz çok mutlu olurum. Birde domain süresi bitene kadar oluşacak olan borcu ödemezsem sıkıntı olur mu yaklaşık her ay böyle gider 200 dolara yakın para olacak. Bunu benden alabilme ihtimalleri var mı ?

https://turanotagi.com/
wmaraci
reklam

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 290
  • Ticaret 166, (%100)
Kartini internet odemelerine kapattir bence alamazlar parayi. Sonraki domain alimlarinida godaddy den yap. 1and1 sikintili bir sirket.

xdahx xdahx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
zaten ininal akrt üzerinden yapmıştım ödemeyi. yalnız domaini kurtarma gbi bi olasılığımız var mı acaba ?

https://turanotagi.com/

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)
xdahx ininal bazen eksiye düşebiliyor kendi gözümle gördüm arkadaş bişey almıştı iki kere ödenmişti para eksi bakiye olmuştu ama sonra zar zor geri iadesini aldı düzeldi bakiye, sizde her ihtimale karşı kartı kapattırın bence. Eksiye falan düşer sonra ininal sizden alır o parayı.

wmaraci
wmaraci

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
1and1 e bulaşmayın benimde domainim gitti ve hiçbir şekilde alamıyorum cevap vermiyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al