lostyazilim

4 Karakter Domain Hakkında Görüşleriniz

12 Mesajlar 2.584 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Azot okunuşu sert bir kelime !! İnsanda hafif sinirli duygular oluşturuyor. Sertçe söylediğin zaman hakaret ediyormuşsun gibi bile oluyor. Azot'dan en iyi köpek ismi olur.
Ayrıca azot denince sanki yanıcı, zararlı, zehirli bir elementmiş havası da veriyor (okunuşundan dolayı).

İllaki kelime anlamına takılmamalı. Sert işler yapacaksanız azot kelimesi çok uygun. Rock grubu kursam ismini azot koyardım. Çok da yakışırdı.

Sert, karamsar, tehlikeli içerik paylaşın sitenizde. Maskotu da köpek olsun. Köpeğin ismi de azot.
İyiliklerden bahsetmeyin. Yanardağ patlamalarından, kıyametten, depremlerden, ölümden, cinayetten.... İşte o zaman domainin hakkını vermiş olursunuz. Çok rahat bir şekilde psikopatik bir web markası da olursunuz.
pizy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

pizy pizy www.pizy.net Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 15, (%100)

ÇağlarESEN adlı üyeden alıntı

Kardeşim yaşam içindeki herşeyr dair bir blog olabilir misal baktın azotlu gübrelerle ilgili bilgi verebilirsin��Sonrada bir ilaç ve gübre fabrikası senden alır

Olabilir teşekkür ettim görüşlerin için.

Voltaren adlı üyeden alıntı

bence bir açılım bulup onun kısaltması gibi iteleyebilirsiniz :D FATİH gibi (fırsatları artırma teknolojiyi ilerletme hareketi) bu tarz birşey bulup ilerleyebilir hatta çok ünlü bir kuruluş olabilirsiniz.

evet kuruluş adı olarak düşünülebilir mantıklı teşekkürler.

Metallica22 adlı üyeden alıntı

hocam bence doğru olan önce projeyi düşünmek sonra domain almak sonra çöp oluyor boşta bekliyor binlerce domain ben de aynı hataya çok düştüm zamanında.

doğru diyorsunuz zaten domain alırken genelde o şekilde alıyorum fakat boşta olduğunu görünce genellikle 4 karakter ve anlamlı domain bulmak zor olduğundan dolayı kayıt ettim teşekkürler ayrıca yorum için.

Heuristic adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun iyi günlerde güle güle kullanın.

Teşekkürler.

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Azot okunuşu sert bir kelime !! İnsanda hafif sinirli duygular oluşturuyor. Sertçe söylediğin zaman hakaret ediyormuşsun gibi bile oluyor. Azot'dan en iyi köpek ismi olur.
Ayrıca azot denince sanki yanıcı, zararlı, zehirli bir elementmiş havası da veriyor (okunuşundan dolayı).

İllaki kelime anlamına takılmamalı. Sert işler yapacaksanız azot kelimesi çok uygun. Rock grubu kursam ismini azot koyardım. Çok da yakışırdı.

Sert, karamsar, tehlikeli içerik paylaşın sitenizde. Maskotu da köpek olsun. Köpeğin ismi de azot.
İyiliklerden bahsetmeyin. Yanardağ patlamalarından, kıyametten, depremlerden, ölümden, cinayetten.... İşte o zaman domainin hakkını vermiş olursunuz. Çok rahat bir şekilde psikopatik bir web markası da olursunuz.

Yorumunuz fikir sahibi olmama yardımcı oldu teşekkür ederim.

Herkese teşekkür ediyorum ayrıca tekrardan. Bilgilerinizi paylaştığınız için.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al