wmaraci reklam

5$ Hediye veren güvenilir domain firması

2 Mesajlar 475 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar, size bugün güvenilir ve köklü bir yabancı domain firmasından söz etmek istiyorum. Resmi icann partneri yıllardır hizmet veren müşteri memnuniyetini en önde tutan bir firmadır. Avantajlari ise uygun fiyatlara .com domain kayıt edip diğer yıllar da aynı uygun fiyattan yenileme yapabiliyorsunuz. Bilindiği üzere ucuz kayıt ettiren çoğu firma diger yıllar domaini yenilerken fahiş fiyatlarla karşınıza çıkıyor bir çoğu transferde zorluk çıkarıyor ve hesabiniza ve domaininize bile kapatabiliyorlar.

Bahsettiğim firmanın avantajları: ücretsiz domain gizliliği, arada bir indirim kuponu yayınlıyorlar, canlı destek ile online sohbet hızlı iletişim, com domain 6.99$ (diger sitelerde ortalama 9$) ayrıca ücretsiz 1 site kurulumu (hosting almadan) portolyo tarzı hakkımda sayfasi gibi bir site ücretsiz kurabiliyorsunuz dilerseniz onu evirip bir blog tarzı siteyede dönüştürebilirsiniz

Vereceğim linkten 48 saat içerisinde 10$ ve üzeri alışveriş yaparsanız 5$ bakiye kazanıyorsunuz. Tavsiyem önceden alacağınız domainleri belirleyip sonra üye olup alışveriş yapmanız.

Üyelik sayfasında Refer-a Friend kısmında şu kod yazmalı: Pv9R7d8k7o7x8Q

Ref linkim: http://www.dynadot.com?sPv9R7d8k7o7x8Q
Refsiz: dynadot.com

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
ben benden hosting alana domain i ücretsiz veriyorum zaten :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al