wmaraci reklam

alan adı transferi

5 Mesajlar 666 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pavl pavl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
güzel hostingten wordpress hosting aldım bir de alan adı, hosting paketine göre 4 tane blog açabiliyorum. ilk sitemi açtım.

ikinci siteyi nasıl açabilirim ve godaddy de sadece satın aldığım(kullanılmadı sadece satın alındı) alan adını bu yeni bloga nasıl koyabilirim? Yani herhangi bir sitede kullanmadığım halde para ödemem gerekiyor mu transfer için?

wmaraci
reklam

Creatingz Creatingz Creatingz | Dijital Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Ajans
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 454 / 169
  • Ticaret 40, (%100)
Ticket atarsaniz panelinize ekleme yapacaklardir.
pavl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ticket atarsaniz panelinize ekleme yapacaklardir.

biraz daha açıklayıcı olursanız çok iyi olur blogtan mı bahsediyosunuz alan adından mı

Creatingz Creatingz Creatingz | Dijital Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Ajans
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 454 / 169
  • Ticaret 40, (%100)
Güzel hosting şirketinden nameserver adreslerini iste öncelikle daha sonra eklemek istediğin alan adını o nameserver adreslerine yönlendir . Bu yönlendirme bittikten sonra abc.com alan adımı ns adreslerini yönlendirdim aldığım x hosting paketinde 4 adet site ekleyebileceğim yazıyor bu alan adımı eklermisin diyerek bir destek talebi oluşturun onlar gerisini halleder.

pavl GuzelNetTr

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel hosting şirketinden nameserver adreslerini iste öncelikle daha sonra eklemek istediğin alan adını o nameserver adreslerine yönlendir . Bu yönlendirme bittikten sonra abc.com alan adımı ns adreslerini yönlendirdim aldığım x hosting paketinde 4 adet site ekleyebileceğim yazıyor bu alan adımı eklermisin diyerek bir destek talebi oluşturun onlar gerisini halleder.

hocam teknik destek pek yardımcı olmadı. nameserverlar zaten verilmiş bunlardan birini alıp goddadydeki adresimi bu nameserver linkine yönlendirdim eklenti yaptığımda şu hatayı veriyor.

(XID sa87w2) Üzgünüz, etki alanı zaten bu sunucuyla bağlantılı DNS sunucularını kullanıyor gibi görünmeyen bir IP adresine yöneltilmiş. Lütfen etki alanını bu ad sunucularına aktarın veya sistem yöneticinizin ad sunucularından birisini /etc/ips.remotedns’e eklemesini sağlayın ve bu uzak ad sunucu üzerinde uygun A girişlerini yapın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al