wmaraci reklam
lidertakipci

Alanadım ne kadar eder?

40 Mesajlar 4.544 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
erhaba arkadaşlar. http://kurnazadam.com/ un sahibiyim. Ve aktif olarak sitemin üzerine düşmeye başladım. Sadece alan adıma 400 TL verenler oldu. Sizce bu rakam iyimi? Site için çok iyi projelerim var. Ve hayata geçirmeye başlayacağım. Alanadım ve blogum hakkındaki görüşlerinizi eleştirilerinizi duymak beni çok mutlu eder. Şimdiden ilgilenen tüm arakadaşlara teşekkürler.

http://halitulu.com/
wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
400-400 verenler çoluk çocuktur herhalde. Ya da bu alan adına yapacakları şey çok basittir WP kurmak vs vs vs veya bu işten gerçekten anlamıyorlardır. Bence çok düşük vermişler.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

400-400 verenler çoluk çocuktur herhalde. Ya da bu alan adına yapacakları şey çok basittir WP kurmak vs vs vs veya bu işten gerçekten anlamıyorlardır. Bence çok düşük vermişler.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bende wp ile işe başladım. Çok iyi projelerim var yakın zamanda hayata geçirmeye başlayacağım. İyi fiyat veren olursa satmayı düşünebilirim sizce ne kadar eder?

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
400 lira bu domain için verilebilecek en iyi fiyat. Çünkü domain o kadar iyi bir domain değil.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

400 lira bu domain için verilebilecek en iyi fiyat. Çünkü domain o kadar iyi bir domain değil.

Yapacağınız projeye bağlı olarak domainin iyi olup olmadığı konusu değişken. Bence marka oluşturmaya çok yatkın ve kesinlikle akıllardan silinmeyecek bir domain.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
WP ile başlanabilir tabi hatta devam bile edilebilir ama geliştirilmek şartıyla. Benim wp kuracaklardan kastım, hep düz mantık var ya bizim genç sözde bilişim sektöründe devrimci hatta yazılım tasarım uzmanıyım diyenler. Kurar bir wp vb. İYS ve eklentilerdir şuydu buydu derken abone kasar sosyal medyada ve içeri çekmeye çalışır sonra da içerik sıkıntısı yaşar ve hakkıyla yazanların içeriklerini Ç(alıntı) yapar ve kaynak bile belirtmez. Sonra da ilk ve son hedefi, şu hayattaki en büyük hayali olan, ekrana baktığında hesabına akan paralar. Ya ben facebook u bitiricem diyerek sosyal ağ, sosyal medya sitesi kuranları gördüm yemin ederim bak. Hatta dev haber ajanslarının önüne geçmek için joomla ile haber sitesi kuranları gördüm. Bu arada, her ama her şeyi ücretsiz arayan tiplerdir %99.9 u böylelerinin. Ben o rakamı görünce 400 yazmışsın ya, valla sinirden güldüm kardeşim. Bence bu isme yalnızca isme şuanda, gerçekten bilgisi ve ilgisi olan biri 5000 TL'yi gözden çıkararak seninle konuşmalı. Kendi kulvarında çok ama çok harika bir proje yapaılabilir o isimle. Benim tasarım bilgim az olduğu için ben yalnızca bakıp, kişisel düşüncelerimi paylaşıyorum burada. Zaten asıl mesleğim paramedik. Hatta sitemi bile satıyorum çünkü idare edemiyorum. Mesaj geliyor biri bir şey yazıyor, yaptırdığımız WP güzelim siteyi bozduk bir şeyler yapalım derken:) Site yerine artık ücretsiz blog hazır ve script kullanıyorum. Bunu da ismiyle birlikte satışa çıkardım. Mesela bak benim domainim de çok harika. İlk ve acil yardımcı lar varya ambulanslarda ve acil servislerde, işte onların üniversite mezunlarını ve tüm att ve öğrencilerini ilgilendiren bir isim. Yalnız tabi seninki kadar değil ben en fazla 750-1000 düşünüyorum. Seninki çok ayrı bir proje olur benden söylemesi.

poyraz4111 poyraz4111 Yardımsever Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yardım
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 6 / 105
  • Ticaret 7, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

arkadaşıma katılıyorum. iyi para vermişler. bunun gibi yüzlerce projelik isim bulabilirsiniz. kurnaz, tilki, uyanık, akilli, bilgin gibi..

yerinizde olsam 400' e düşünmeden verirdim.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

WP ile başlanabilir tabi hatta devam bile edilebilir ama geliştirilmek şartıyla. Benim wp kuracaklardan kastım, hep düz mantık var ya bizim genç sözde bilişim sektöründe devrimci hatta yazılım tasarım uzmanıyım diyenler. Kurar bir wp vb. İYS ve eklentilerdir şuydu buydu derken abone kasar sosyal medyada ve içeri çekmeye çalışır sonra da içerik sıkıntısı yaşar ve hakkıyla yazanların içeriklerini Ç(alıntı) yapar ve kaynak bile belirtmez. Sonra da ilk ve son hedefi, şu hayattaki en büyük hayali olan, ekrana baktığında hesabına akan paralar. Ya ben facebook u bitiricem diyerek sosyal ağ, sosyal medya sitesi kuranları gördüm yemin ederim bak. Hatta dev haber ajanslarının önüne geçmek için joomla ile haber sitesi kuranları gördüm. Bu arada, her ama her şeyi ücretsiz arayan tiplerdir %99.9 u böylelerinin. Ben o rakamı görünce 400 yazmışsın ya, valla sinirden güldüm kardeşim. Bence bu isme yalnızca isme şuanda, gerçekten bilgisi ve ilgisi olan biri 5000 TL'yi gözden çıkararak seninle konuşmalı. Kendi kulvarında çok ama çok harika bir proje yapaılabilir o isimle. Benim tasarım bilgim az olduğu için ben yalnızca bakıp, kişisel düşüncelerimi paylaşıyorum burada. Zaten asıl mesleğim paramedik. Hatta sitemi bile satıyorum çünkü idare edemiyorum. Mesaj geliyor biri bir şey yazıyor, yaptırdığımız WP güzelim siteyi bozduk bir şeyler yapalım derken:) Site yerine artık ücretsiz blog hazır ve script kullanıyorum. Bunu da ismiyle birlikte satışa çıkardım. Mesela bak benim domainim de çok harika. İlk ve acil yardımcı lar varya ambulanslarda ve acil servislerde, işte onların üniversite mezunlarını ve tüm att ve öğrencilerini ilgilendiren bir isim. Yalnız tabi seninki kadar değil ben en fazla 750-1000 düşünüyorum. Seninki çok ayrı bir proje olur benden söylemesi.

Hocam siz bu domaine 5k verecekseniz piyasadan birşey anlamıyorsunuz zannımca.
flashoyun

kişi bu mesajı beğendi.

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
400 e hala satabiliyorsanız satın. çok iyi para, o bloğu muhtemelen 1 sene sonra yenilemeyeceksiniz bile :D

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Reg fiyatı eder domain, iyi proje ile her domain tutabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al