wmaraci reklam

Bu domain alınır mı?

4 Mesajlar 577 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleyküm, bir proje için domain arıyorum jenerik veya keyword değil domainler. Akılda kalıcı tabiri caizse marka oluşturmak. blog sitesi olacak marka derken şirket anlamayın lütfen.

Burada şöyle bir sorun var dah önce buldugum domainin isminde iki tane işletme vardı ondan vazgeçtim. Bunda da .com dolu .net Alicam ama comlu olanadı aynı kategori ve konuda blog açmış daha önce şuan site yok galiba ulasilamiyor ama Google imdexleri var. Bunun yanında Da 17 pa 27 değerleri var com uzantınin. Net uzantısıda daha önce alınmış ama da ve pa değeri 1 hâlâ. Yani net alırsam ve com yeniden aktif etseler bana zararı olur mu? Yarışabilir miyim?

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Uzantının sıralama açısından pek önemi yok ama mesela sitenize daha önce biri girdi birşeye bakmak için tekrar girecek büyük ihtimalle com olana girer. Ama DA ve Pa değerleri 0 domaine göre iyi olduğundan arayınca(alan adını yani) Google'da önce o çıkar. Yani diğer içerik konusunda aynı içerik olmadığı sürece rakip olarak bile görmenize gerek yok, çünkü keyword değil dediğiniz gibi, kategorilerin bile aynı olma olasılığı düşük yani. Ve 27'lerdeki da pa değerlerini geçersiniz bence.

Little things affect little minds.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Gglog hocam kategori kadın sitesi olacak inşallah. Klasik saçma sapan içeriklerden ziyade gerçekten faydalı içerikler düşünüyorum. Bu kategoride de ne kadar farklı olabilir ki başlıklar.

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Yani domain kadınla ilgili ise kategori aynı olur. Ben böyle anlamı olmayan akılda kalıcı bir kelime olacak sandım.

Little things affect little minds.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al