wmaraci reklam

Bu jenerik domain ile ne yapılır?

26 Mesajlar 2.784 Okunma
wmaraci reklam

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Oyun sitesi
the

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme
wmaraci
reklam

the the Mekatronik.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
Ucube Profilde link var hocam :) Alıcı çıkarsa bütçeye katkı sağlasın diye satacağım :)
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

Mekatronik.net - Haber.red - Begeni.net - sms onay

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
300 e satiga cikarmis yuh
10 tl anca eder

Deneme

• Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
HuseyinAKKUS Hocam o kadar da düşmeyin. Alan adına belirlediğim fiyat bu. Siteye almak isteyen kişi bu fiyatı verip alır. Siteyi satma gibi bi zorunluluğum yok alan olmazsa siteyi kendim yöneteceğim zaten.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

the adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi İlk defa sizden duyuyorum. Benim gibi bilmeyen daha kim bilir kaç kişi vardır. Bilgisayarı alana kadar derin bir araştırma yapmam gerek anlaşılan.

Yalnız değilsiniz hocam. Birçok insan bilmez bunu. Elini kolunu sallaya sallaya arapsever bir toplum olmadık yani. Türkler köklerinde geleneklerine kendi inançlarina çok bağlı bir millettir. Hatta Orta Asya da hala Tengri inancını sürduren Türkler vardır. Bakmayın bizim millet araplaşmış. Orta Asyadaki Türklere bile sahip çıkamadık. Misal kazaklar, ruslar bildiğiniz asimile etmiş Türkleri. Yaşı 30 40 50 üzerinde olanlar biz Türküz vs.. diyor mesela fakat yeni nesil tamamen Ruslara adapte olmuş durumda. Rusca konusuyorlar Rusları benimsiyorlar.

Misal Türk Mitolojisi... İnanılmaz zengin bir mitolojidir. Hatta filmleri yapılsa Yunan Mısır Slav tanrıları temalı filmlerine rakip olur.
Şu ekip kimde var yahu :)

Heyt be :)

Araplar Tarafından o kadar fazla asimile edildiki Türkler özünü kaybetti. Şimdi burdan milliyetci Türkçü bir insan olduğum sonucu çikmasin ben ırk din dil tanımam fakat benim görüsümde hiçbir millet özünü kaybetmemelidir. Türk doğduysan Türk gelenekleri ile büyüyeceksin Türk gibi bu ülkede yaşayacaksin Türk kuralları geçecek. Yoksa Kazakların asimile olduğu gibi yakın bir tarihte Türkçeye bile düşman olan bir kitle var olacak.

Değerlerimi sevmem geçmişime atalarıma saygı duymam beni ırkçı biri yapmaz aksine geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez. Millet cocuguna arap ismi koyuyor arap gibi giyindiriyor arapın masallarını anlatıyor.

Böyle bir site kurun ve bu konulari araştırın ki insanlar değerlerini öğrensin bilsin. Kadının ata binip savaşa gittiği avlanmaya gittiği zamandan kadını eve kapatan Türklere evrildi bu ülke. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk para birimine Kurt sembolu koymuştu mesela cokta yerindeydi bu hamlesi. Kurt ne bir partiye ne de bir kitleye aittir. Kurt bizim geçmişten bu yana süregelen milli bir sembolumüzdür. Sosyalist görüşe yakın biri olarak bunu söylüyorum. Ben hiçbir ideoloji tam anlamıyla benimsemem. Beğendigim kafama yatan kisimlarini alır kalan kısımlarinı da yaşamımdan bilgi birikimimden hayata bakis acimdan tecrübe ederek tamamlarım. Benim bu olaya bakıs açim budur. Benim de sırtımda kurt dövmesi var mesela oysa kurtu kullanan siyasi partiye ve kitleye o kadar uzağım ki anlatamam. Fakat hayvan olarak ve bir sembol olarak bayiliyorum. Game of Thronestaki Starkkların kurt sembolünu görünce ovv yeah bizim kurt sembolunu görünce ıyyk yok böyle bir millet.

TÜRKLER özünü kaybetmektedir. Ağır bir yıkıma uğramaktadır. Asimile olmaktadır. Bu tür yıkımsal katliamları da yazın. Yazin ki kücük cocuklar arapların kültür ve masallarıyla değil bizim zengin kültür mirasımızla buyüsün.
the

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 892
  • Beğeniler 282 / 269
  • Ticaret 0, (%0)
Backlinkcigeldi Çok haklısınız hocam. Tarih bilgim o kadar iyi değil ancak araştırıp bulduğum önemli bilgileri çeşitli sitelerle doğruladıktan sonra yayınlamam lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al