wmaraci reklam

.co | Yatırım Zamanı Geldi! | Bence REGLE! değerlenicek..!

138 Mesajlar 22.435 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yilmazs Yilmazs Eski Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Ben onu biliyorum name.com'un verdiği fiyat kampanya fiyatı tr uzerınde kı host firmaları bu fıyata satıyor bunu dıyorum bende

Economist 'te zaten yurt dışından kaydedecektir. Yani absürt bir durum yok ortada.

Economist adlı üyeden alıntı

Aldırmayın hocam cahiller konuşuyor işte :)

Buna cahillik değil, insanları aptal yerine koyup kandırmaya çalışanları ifşa etmek denir.

Logitech adlı üyeden alıntı

O yüzden .co'yu önerdik arkadaşlarımıza ve büyük indirim uyguluyor forumda ki arkadaşımız.

Tamam anladık arkadaşın .co domain satıyor. Ama bir defa söylemen yeterli. Tekrar tekrar söyleyip beni haklı çıkarmaya mı çalışıyorsun? :)

Kardeşim niye kandıralım peki ?

BİZ 3-5 liranın şeyine mi düşücez burada böyle boş boş konuşmanın bir anlamı yok.... Konuda çok egoist ve düşüncesiz davranıyorsunuz. Biz böyle bir kampanyayı bu konu için açmadık.. Arkadaş zaten satıyordu ve ben de .co'ya yatırım yapılmasını söyleyen bir insanım... Herkesde pahlı olmasında şikayetçi arkadaş da ucuza yapıyor. 10 TL kayıt etse 9 liradan alsa 1 lira kar zengin mi edecek bizi? Saçma saçma konuşmayın.

Kampanyayı konu için yapmadınız zaten. Bu konuyu kampanyayı duyurmak için açtınız :)

Az biraz mantık olsun yahu,

Ben bu forumda aylardır ticaret yapıyorum. Konularıma giril inceler insan, böyle bir niyetim olsa acardım konu bas bas bagırırdım kezâ benim bu konudan haberim dahi yoktu. Arkadaşa git aç demedim. veya açta satış yapalıoo

Sen bas bas bağırırsan inandırıcı olmaz, insanlar inanmaz. Arkadaşın bas bas bağırıyor senin yerine. Böylesi daha inandırıcı :)
Hakann

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
.co çok hoşuma gidiyor fakat paralar anlamda oldukça pahalı o nedenle pek tercih etmiyorum.Güzel kombinasyonlar ile çok güzel siteler çıkabilir. Bence bununla ilgili atılımlar yapılmalı ucuzlaması fln örnek bir domain: sesver.co
AltunelSeo

kişi bu mesajı beğendi.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Sezai adlı üyeden alıntı

Economist 'te zaten yurt dışından kaydedecektir. Yani absürt bir durum yok ortada.

Buna cahillik değil, insanları aptal yerine koyup kandırmaya çalışanları ifşa etmek denir.

Tamam anladık arkadaşın .co domain satıyor. Ama bir defa söylemen yeterli. Tekrar tekrar söyleyip beni haklı çıkarmaya mı çalışıyorsun? :)

Kampanyayı konu için yapmadınız zaten. Bu konuyu kampanyayı duyurmak için açtınız :)

Sen bas bas bağırırsan inandırıcı olmaz, insanlar inanmaz. Arkadaşın bas bas bağırıyor senin yerine. Böylesi daha inandırıcı :)

28 yaşında ki adamında işi gücü yoktu, reklam yapacaktı değil mi? Abi bin defa diyorum şu foruma çoluk çocuk almayın diye dinlemiyorlar ki..Daha sana cevap yetiştirmekle ugrasamam küçügüm. :)

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Sezai adlı üyeden alıntı

Lütfen konuşma ciddiyim kampanya mı yaptım? Arkadaş benim karım ne oluyor eco bana fiyat mı teklif etti? La adam zaten 10TLnin 1 TLsini kar alıyor ve 1 reg için 30dk uğraşıyor... Diyelim ben bu konuyu açtım domain 50TL'den fazla kim alır ki? Arkadaş da güncel olarak iş yapıyor önersek ölürmüyüz? Yani boş boş konuşuyorsun yok öyle böyle yaptı terket konuyu bence...

Ben de daha sana cevap vermiyeceğim saçma saçma yorumlar yapıyorsun.. Bırak bence bu egoist tavırları.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yilmazs Yilmazs Eski Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 12 / 112
  • Ticaret 0, (%0)

28 yaşında ki adamında işi gücü yoktu, reklam yapacaktı değil mi? Abi bin defa diyorum şu foruma çoluk çocuk almayın diye dinlemiyorlar ki..

Bu 28 sayındaki adamın işi olsa 2-3TL domain satış konuları açıp durmazdı. :)

Neyse ne kadar lafı evirip çevirseniz de siz beni anladınız, mesajı anladınız. Gerisi önemli değil. Hadi iyi satışlar ;)

Ek Olarak:

Arkadaş da güncel olarak iş yapıyor önersek ölürmüyüz?

Heh bende bundan bahsediyordum işte. Yavaştan itiraflar gelmeye başladı :) Yapmayın böyle şeyler gençler.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Sezai adlı üyeden alıntı

Neyse ne kadar lafı evirip çevirseniz de siz beni anladınız, mesajı anladınız. Gerisi önemli değil. Hadi iyi satışlar ;)

Ek Olarak:

Heh bende bundan bahsediyordum işte. Yavaştan itiraflar gelmeye başladı :) Yapmayın böyle şeyler gençler.

İlla gece gece küfür ettireceksiniz cidden bunu yapmaya çalışıyorsunuz. Son yorumumdur size karşı daha fazla birşey demeye değmez... Bu konu ile arkadaşın alakası yoktur...

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)

Sezai adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Heh bende bundan bahsediyordum işte. Yavaştan itiraflar gelmeye başladı :) Yapmayın böyle şeyler.

1and1 deki .co domaini al 2 ay boyunca kullan, sonra ne oluyor gör bakalım. Networkta alınan 0.50$ .co domain yine var hatta git ordan al. 2 ay sonra tekrar gel. :) Domainler patladıktan sonra anlamı var mı? Alıyorsun domaini, 1 ay sonra patlıyor veya firma gelip senden domaini alıp satısa koyuyor ilginc olma. :)

Sana tesciliyle birlikte kim domain alacak söylesene 1and1 tescil veriyor mu? Az sonra tescil ne diye sorarsa, hiç şaşmayacam. :)

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
param olsa reglerim fakat para yok malesef :D

bu ikisi çok değerli aslında.

.me
.co
AltunelSeo

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Halk ezbere gidiyorsa uzantinin .co olması - dezavantaj, sen ben iyi destekte bazen kesinleşmiş birşeyi değiştiremeyiz.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Ozi adlı üyeden alıntı

Halk ezbere gidiyorsa uzantinin .co olması - dezavantaj, sen ben iyi destekte bazen kesinleşmiş birşeyi değiştiremeyiz.

.com'da bence .co gibi yani hatta daha kısa.

Örnek kom diyoruz ama diyelim yakala ko'da ağıza oturabiliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al