wmaraci reklam

domain satışları hakkında

6 Mesajlar 697 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
domain satışları bölümüne girdiğinizde hiç bir değeri olmayan uzun sıkıcı domainleri bin tlden satıyorlar. Bu çok anormal bir durum değil mi?
yani ne bileyim bana çok abartı gibi geldi ben 2 domain satışa koydum fiyatlarda gayet güzel domainlerde gayet güzel.
ama adamların sattığı domainlere bakıyorum fiyatlar çok uçuk yani .com uzantılı olması bu kadar uzun ve anlamsız domainleri değerli yapmaz bana göre.
sonuçta projesiz bir domain.
eğer domain 4 harften ve com olsa cvcv şeklinde olsa veya vcvc gibi olsaydı o fiyatlar normal karşılardım.
ama nedense satılan domainler maşallahı var.
google.com satın alsam belki daha ucuza gelir :D
ByFataLTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Bu tamamen kişiye kalmış. Kendimden örnek vermek gerekirse domain satış konum; https://goo.gl/t1NQE4

Bazı domainlerimin fiyatını belirledim fakat bu fiyat benim gözümdendir. Ben domaine 1.000 TL demişim ama senin için 5 para etmeyebilir. Bazısı için 2.000 TL 'da edebilir.

Bir hafta önce konudaki egitmen.org alan adına 1k teklif geldi alanadlari.com dan fakat kabul etmedim, çünkü daha yüksek bekliyorum. Yani anlatmak istediğim şahsen, genel olarak domain piyasası kişiye özgüdür.
natuka adm34

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

kdrshn kdrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Hocan domainn senin gözünde hakkı ney ise onu istersin eğer karşı tarafın ilgisi olan bir domain ise o adam onu her ne kadar olursa olsun alır. Geçenlerde esraerol.com domaini en son 25k istiyorlardı ne oldu bilgim yok.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
katılıyorum fiyatlar anormal yazılıyor. bir de teklif veren anormaller var. domaini 30 liraya kaydetmişiz 25 vereyim diyor.

satılmıyor zaten o fiyatlara.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

Pawn adlı üyeden alıntı

Bu tamamen kişiye kalmış. Kendimden örnek vermek gerekirse domain satış konum; https://goo.gl/t1NQE4

Bazı domainlerimin fiyatını belirledim fakat bu fiyat benim gözümdendir. Ben domaine 1.000 TL demişim ama senin için 5 para etmeyebilir. Bazısı için 2.000 TL 'da edebilir.

Bir hafta önce konudaki egitmen.org alan adına 1k teklif geldi alanadlari.com dan fakat kabul etmedim, çünkü daha yüksek bekliyorum. Yani anlatmak istediğim şahsen, genel olarak domain piyasası kişiye özgüdür.

hocam mesala egitmen.org dediğiniz fiyatı bende kabul etmezdim.
ayrıca sizin satışını yaptığınız domainlere baktım. örnke wptemasi iyitema gibi diğer alan adlarınada lafım yok fiyat konusunda. ama gel gör ki çok uzun jenerik olmayan bir çok alan adına 1 k fiyat çekiliyor. domain piyasasında çok dengesizlik var.

kdrshn adlı üyeden alıntı

Hocan domainn senin gözünde hakkı ney ise onu istersin eğer karşı tarafın ilgisi olan bir domain ise o adam onu her ne kadar olursa olsun alır. Geçenlerde esraerol.com domaini en son 25k istiyorlardı ne oldu bilgim yok.

hocam alan kişiye bağlı ama satanlar sanki altın satıyor. şimdi şöyle sorayım
düşünün facebook.com boşta veya türkiyeye özgü bir domain olsun onedio.com boşta size bunu 100 tlye satmaya kalksam çok saçma derler. kimse almaz.
örnek dediğiniz esraerol.com diyelim adam 25kya satın aldı proje tutmadı. bu sefer domain değeri düşecektir.
kısacası domain fiyatları aslında mesela ideal bir satışı olmalı.
projeli ve tutmaya veya tutmaya yakın bir alan adına 25 bin veririm ama gel gör ki sıfır bir domain eğer marka değilse 1 k dan fazla asla vermeyi düşünmem.

noop adlı üyeden alıntı

katılıyorum fiyatlar anormal yazılıyor. bir de teklif veren anormaller var. domaini 30 liraya kaydetmişiz 25 vereyim diyor.

satılmıyor zaten o fiyatlara.

haklısınız değişik insan çok

Eleiner Eleiner ヅ Senior Back-End Dev. Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 35 / 62
  • Ticaret 9, (%89)
Dostum şimdi normal domain var bide diğer normal domain var adam domanini satıyor googlede 1.sayfada bin tl ? ama ona isim benzeri aynı domain var oda 6.7. sayfada sence bu normal değil mi ??

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al