wmaraci reklam

Fikrinizi soruyorum

3 Mesajlar 742 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Oncelikle keyifli forumlar yanlis yere actiysam duzeltilebilir kusura bakmayin arkadaslar gecenlerde dusen domain kansermerkezi.com acik artirmadan aldim almamdaki sebep en buyuk faktor aslinda annem kanser hastasiydi suan cok sukur durumu iyi lakin Ben bu domainle alakali neler yapabilirim veya ne yapmaliyim fikir uretmeye calisiyorum aslinda fikir konusunda cok iyiyimdir eski bir organizetorum gerci dogustan organizetorluk kabiliyetim varmis diyebilirim :) tabiki fikir fikirden ustundur lutfen bu domainle alakali ne yapilabilir sizden ricam p.m yoluylada fikrinizi belirtebilirsiniz simdiden tesekkurler

Not: arkadaslar yurt disinda yasiyorum gercekten bilmedigim her hangi bir sektor dahil olsa ortaya muhtesem projeler cikarabilirim diyecegim o ki aman fikrimizi calar aman soyleme bosver tarzindaki arkadaslar inanin bilgi paylastikca guzeldir bereketlidir

wmaraci
reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Abi öncelikle annen için geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum, tez zamanda daha da iyi olur inşallah. Domain bence çok güzel. Öncelikli iş olarak bir hosting ile iliştirdikten sonra, premium araçlar üzerinden backlink analizi yapıp, domainin geçmişini temizlemek adına zararlı backlinkleri google disavow ile reddederek temizleyebilirsin. Bu süreçte bir yapım aşamasında ekranı olursa domainin info bilgisi de rayına oturmuş olur.

Sonrasında kanser türleri ile alakalı kategoriler oluşturulup güzelce açıklamalarını girersin. Ardından her kanser türü için nedir, nasıl olur, belirtileri nelerdir şeklinde başlıklar toplayıp, akademik bir düzende makaleleri yazar ya da yazdırırsın. Zaten bu şekilde başlayınca inan gerisi gelir...
newyorker ekberali

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
Yorumun dileklerin onerin icin cok tesekkur ediyorum abicigim eyvallah bende o tarz seyler dusunuyordum fikirlere acigim elimde muhtesem domainler mevcut inanin en kotusunun milyona yakin trafigi mevcuttur veya kisiye hitap edebilecek duzeylerde

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al