wmaraci reklam

Go Daddy'de Domainim Parked Kaldı Acil Yardım

13 Mesajlar 2.056 Okunma
wmaraci reklam

Sivaa Sivaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar hemen anlatıyorum. 5-6 gün önce go daddy'den .com promosyonuyla Kredi Kartı ile www.hdfilmportali.com domainini satın aldım falan hemen host aldık ayarlarık falan site kuruldu.

Düne kadar güzelce film girdim ilerledim derken tak. Bir Girdim siteye falan go daddy sayfası çıktı bu hesap askıda falan diyo.

Go Daddy'e girdim Unlocked Account dedi okudum ingilizce çevirdim falan.

Kredi kartıyla ilgiliymiş neyse tc kimlik fotokobisi ve kredi kartını arkalı önlü çektim attım bana ait diye.

Sonra cevap geldi.İşte değerlendirilmiştir diye ve kabul edilmemiştir.

Bana geri ödeme yaptılar.Domain panelimden silindi.Kaldı go daddy'de.

Şimdi napıcam ben? Parked domain diyo.Go daddyde kaldı.Siteye girince go daddy sayfası çıkıyor.

geri nasıl alıcam onu.Diğer domain hosting alma sitelerindede dolu gözüküyo.İsimTescilde falan.

Ticket attım dönmediler gitti domainim? Ne yapmam lazım

Haberomi.com
wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
İşte bu nedenledirki. ihs isimtescil gibi türkçe derdimi anlatabilcem bağırcam çağırcam hakkımı savunabilcem sitelerden domain alırım hep.
Yapacak bişey yok. kabul edilmediyse. başka domain alcan kardeşim. Kolay değil sen emek ver godady el koysun

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

İşte bu nedenledirki. ihs isimtescil gibi türkçe derdimi anlatabilcem bağırcam çağırcam hakkımı savunabilcem sitelerden domain alırım hep.
Yapacak bişey yok. kabul edilmediyse. başka domain alcan kardeşim. Kolay değil sen emek ver godady el koysun

Hocam go daddy'i arasan türk çıkarmı ya.

Yani anlamadığım şu ben açıyorum kullanıyorum kartımda doru sonra beğenmiyorlarmı canlarımı sıkılıyor.Kitliyolar siliyolar.

Bune abi ya türk firması olsa dava açıcamda gavurların firması.

ucuz diye aldık başımıza bu geldi.Ticket atıyorum ama hala geri dönmediler.Alan adı parked kaldı orda bare onu kaldırsalar.Başka yerden satın alsam.

Haberomi.com

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Geçmiş olsun artık dönme z ama godady direk satılığa çıkartıyor şu an senin domaini $70 ten satıyorlar ve komisyonda istiyorlar tek çaren o fiyata almak

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Bir Yazı adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun artık dönme z ama godady direk satılığa çıkartıyor şu an senin domaini $70 ten satıyorlar ve komisyonda istiyorlar tek çaren o fiyata almak

hocam yani .com promosyon koduyla aldık domaini kitlediler bide 140 lirayamı alalım yani para kazanmak istiyolarsa söylesinler.

Arasam acaba türk yetkili varmıdır yada ne demek istediğimi anlarlarmı?

Haberomi.com

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Sivaa adlı üyeden alıntı

hocam yani .com promosyon koduyla aldık domaini kitlediler bide 140 lirayamı alalım yani para kazanmak istiyolarsa söylesinler.

Arasam acaba türk yetkili varmıdır yada ne demek istediğimi anlarlarmı?

Türk yetkili yok bünyelerinde türk yok ama türkçe bilende yoktur ama ben ingilizce olarak derdini anlatabilirim ticket yoluyla yollarsın eğer ingilizcede sıkıntın varsa

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Bir Yazı adlı üyeden alıntı

Türk yetkili yok bünyelerinde türk yok ama türkçe bilende yoktur ama ben ingilizce olarak derdini anlatabilirim ticket yoluyla yollarsın eğer ingilizcede sıkıntın varsa

Ticket attım zaten neden böyle oldu diye adamlar işte kredi kartı bilmemne falan ingilizce bişeyler dediler bende tc kimlik ve kredi kartı resmini yolladım yine kabul etmediler.

Para koparmak içinmi yapıyolar anlamadım dertleri neyse.

Bunlara dava açılabiliyormu?Yani yapcak bişeyim yok ben herşeyimi doru düzgün yaptım yolladım.Daha ne yapıyım ticketlarada dönmezlerse dava açarım.

Haberomi.com

• Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Sivaa adlı üyeden alıntı

Ticket attım zaten neden böyle oldu diye adamlar işte kredi kartı bilmemne falan ingilizce bişeyler dediler bende tc kimlik ve kredi kartı resmini yolladım yine kabul etmediler.

Para koparmak içinmi yapıyolar anlamadım dertleri neyse.

Bunlara dava açılabiliyormu?Yani yapcak bişeyim yok ben herşeyimi doru düzgün yaptım yolladım.Daha ne yapıyım ticketlarada dönmezlerse dava açarım.

Size domain kapanma mesajınızı ve ticketinize verilen cevabın resmini bana yollayayım adamlar bunu herkese yapıyor bi açıklaması olmadan yıllardır yapamazdınemin ol
Sivaa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konuda bilgisi olanlar lutfen bildiklerini paylassin.

Haberomi.com

begenikas begenikas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 16, (%94)
son günlerde RAA denilen birim 2014 itibariyle alınan domainleri onay gibi bişey için e posta adresinize aldığınız firmadan e posta gönderiyorlar.ben ihs almıştım,dün sms geldi onaylamazsanız askıya alıncak diye,epostama gelen linki onayladım...belki böyle bir sorun oluşmuştur,sırf bu yüzden bende Türk firmalardan almaya başladım...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al