wmaraci reklam

Godaddy Saçmalığı

12 Mesajlar 1.657 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YazilimTeknoloji YazilimTeknoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Geçen günlerde Godaddy den domain aldım forum kurdum falan skntı yok 2 yıllık yenı almıştım 1 yıl indirimli diğeri normal ucretiyle yani 2 yıl kampanya ile birlikte 13$ küsürata filanmı ne gelmişti herneyse hafta sonu almıştım domaini para konusundada skntı yok çekildi etti fakat bugun gireyim dedim biraz önce domaini silmişler.Domaine talipte vardı pazartesi gunu pazarladım domaini allahtan onlarda boşluk bulup almadılar şimdi isimtescilden aldım. Godaddy e birdaha elimi sürmem istediği kadar indirim kampanya yapsın hep baş belası.:mad::mad::mad::mad:

wmaraci
reklam

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
Domaini doğruladınız mı bir kaç e posta doğrulaması yapıyorlar aksi takdirde iptal edilir.

sdemirtas sdemirtas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam bende Godaddy'den çok domain aldım fakat bir sorun yaşamadım. Kampanyadan yararlanmak için farklı hesaplardan farklı sanal kartlarla da alışveriş yaptım. Bunlarda da sorun çıkmadı. Acaba farklı hesaplardan aynı kartla alışveriş yapmış olabilir misiniz? Diğer bir seçenekte domaini aldıktan sonra verdiğiniz maile onay linki gönderiyorlar. Gelen maili onaylamazsınız icann kuralları gereği domain iptal oluyor.

videowebtv.com

fbyazilim fbyazilim Selam. Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İnternet ve Yazılım Uzmanı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 668
  • Beğeniler 216 / 244
  • Ticaret 27, (%96)
sdemirtas Hocamın dediği gibi firmalar kafasına göre işlem yapamaz her şeyi doğru yaptığınıza emin misiniz ?
sdemirtas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
Godaddy`den 100 tane domain almışımdır, hiç problem yaşamadım çok şükür. Hocalarımızın dediği gibi onay mailine mi bakmadınız acaba hocam ? Benim keşfettiğim tek şey var o da godaddy güzel domainlere çörekleniyor bir şekilde kesin bir algoritmaları vardır bunla alakalı :)
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Herkezden bunlarımı istiyor da benden bunu istekte bulunmuş. Yarın firmayı arıyacam zaten onca telefon no filan isito arama zahmetinde neden bulunulmuyor. Kıcı kırık firmalar arama yaparken bunlar neden yapamıyor?

isteklere bak nufusunamı alıcak beni alt tarafı domain alıyoruz.

Kimlik Sağlama
Email: verifypayment@godaddy.com
Dokümantasyon bir e-posta eki olarak sunulmalıdır.

Lütfen adınızı ve müşteri numaranızı veya hesabınızda barındırılan / kayıtlı bir alan adını belirtin.

Bu doğrulama için sunmak istediğiniz ek bilgileri de ekleyebilirsiniz.
Gerekli belgelere örnekler:

Gerekli kimlik belgeleri
Ödeme Yöntemi Sahibi İçin Mevcut Devlet Tarafından Verilen Kimlik
Kimlik mevcut olmalı ve hem tam adı hem de fotoğrafı içermelidir
Birden çok ödeme yöntemi kullandınız mı? Hesabınızda kullanılan diğer ödeme yöntemleri için istenen belgeleri sağlayarak süreci hızlandırabilirsiniz.
Aşağıdaki kimlik belgeleri de talep edilebilir
Finansal kurumunuzdan açıklama
Bildirimi, varsa orijinal satın alma ve sonraki geri ödemeyi göstermelidir.
Gizliliğiniz için: Kartın veya hesap numarasının ilk on iki rakamını ve diğer şirketlerle yaptığınız işlemleri işaretlediğinizden veya kapandığınızdan emin olun. Kartın son 4 ya da hesap numarası ve ilgili işlemler görünür olmalıdır.
Borç / Kredi Kartı
Kartın ön ve arka görüntüleri.
Gizliliğiniz için: Kartın ön veya arka tarafında görünen üç / dört haneli güvenlik kodunu ve kart numarasının ilk on iki hanesini işaretlediğinizden veya kapandığınızdan emin olun. İsim numarası ve kart numarasının son dördü görünür olmalıdır.

viarequal viarequal via RequaL Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanat Tarihçisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 245 / 118
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam merhabalar , benimde şu an için aktif 2 adet domainim var GoDaddy'de , bende hiçbir şekilde sorun yaşamadım henüz. Kullandıkları sistem vs olsun gayet iyi işliyor. Size naçizane tavsiyem müşteri hizmetlerinle ( ki oldukça ilgililer ) ivedilikle görüşme yapmanız. Orada mevcut durumu anlattığınızda sorunu çözeceklerdir. Varsa bir hata , telafi de edeceklerdir. Hayırlı geceler dilerim .

www.sinanusta.com.tr

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
godaddy gerçekten işini adam gibi yapan nadir firmalardan gerek müşteri hizmetleri gerek fiyatları son derece iyi.
Beterin beteri var bknz = strato

fatihaslan1987 fatihaslan1987 Ne Mutlu Türküm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 379 / 280
  • Ticaret 0, (%0)
Bazı şeyler var hep kulaktan duyma... Sezonu gelince fiyatları farklı çıkıyor işte güzel domainlere çöküyor falan bende yeniyim bakalım sezon sonu ne kadar fiyat çıkaracaklar :) En kötü transfer yaparım :)

• Üyelik 23.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 1, (%100)

viarequal adlı üyeden alıntı

Hocam merhabalar , benimde şu an için aktif 2 adet domainim var GoDaddy'de , bende hiçbir şekilde sorun yaşamadım henüz. Kullandıkları sistem vs olsun gayet iyi işliyor. Size naçizane tavsiyem müşteri hizmetlerinle ( ki oldukça ilgililer ) ivedilikle görüşme yapmanız. Orada mevcut durumu anlattığınızda sorunu çözeceklerdir. Varsa bir hata , telafi de edeceklerdir. Hayırlı geceler dilerim .

varsa bir hata telafide edicekler dedinde şimdi ben o domaini isimtescilden aldım domaini hafta sonu satın aldım aktif oldu pazartesi talip bile vardı domaine domainim carşamba günü siliniyor eğer o adamlar beni takip etselerdi domain boşa düştüğünde alsalardı g*t gibi kalıcaktım ayazda telafi nasıl edicek ?

madem hesap dogrulaması yaptırıyon ilk üye olurken yaptır da zırt pırt uğraşmıyalım. Parama varana kadar çekiyorsun ee hesap doğrulama yapmadınız domain silindi. vay be sonra ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al