lostyazilim

Godaddy'ye anlam veremiyorum

33 Mesajlar 3.630 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tdilek007 tdilek007 DOT Medya Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 133 / 46
  • Ticaret 7, (%71)
Godaddy'den sürekli domain ve hosting alıyorum bence godaddy gibisi yok hocam, ayrıca müşteri hizmetleri de çok iyi dün 4-5 defa aradım cidden çok iyi ilgileniyorlar. Domain konusunda da ip adresine göre değişiyor fiyat daha önce aldıysanız anasayfada yazan bazı indirimleri kullanamıyorsunuz

DOT Medya
wmaraci
reklam

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Benim asiri bir bilgim yok bu konuda ama son 2 ayda edindigim tecrubeye gore godaddy den sasmayacaksin. Arkadaslarin da dedikleri gibi bir hesaptan ve karttan ayni kampanyadan bir defa yararlanabilirsiniz. Ancak kampanyalari takip ederseniz farkli kodlari deneyerek yine dusuk rakamlara alabilirsiniz. Ornek verecek olursam 2.20 den yararlandim, sonrasinda 6-7 liraya gelen vardi ondan yararlandim, gecenlerde yine kod buldum 3.5 liradan aldim. Alan adi yardimlasma sayfalarinda genelde bulursunuz bu kodlari. Bir de birkac farkli hesapla alirsaniz ayni indirimden 2-3 defa yararlanabilirsiniz.
1and1 i de pek tavsiye etmem bircok domainim orada oldugu halde. Odemeyi anlik cekmedikleri icin sonrasinda sorun cikiyor, kampanyadan yararlaniyorsunuz sonra size mail atip sizin kampanyadan sadece bir defa yararlanma hakkiniz vardi 3 defa almissiniz ipal edicez diyorlar. Kardesim sistemini duzgun yapsaydin da alamasaydim.( Not:Aynen bunlari soyleyerek uzun bir mail trafiginden sonra hakliligimi ispat edip iptal ettirmedim domainleri :) )

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
valla hocam ben 2 senedir anlam veremedim :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al