Arkadaşlar Türkiye'de Pek Bulunmayan Bir Formatta Güncel Blog Açmak İstiyorum. Site Sürekli Güncel Konuları İşleyecek. Fakat Bunları Bir Haber Olarak Sunmayacak. Diğer Bloglardan Farkı da Bu Olacak. Sitenin Editörleri (Hepsi Benim :p) Farklı Haber Sitelerini İnceleyerek Oluşturduğum Kategorilere Uygun Yani Siyaset İçermeyen , Özel Hayata Saygısızlık Etmeyen, ve İnsanları İkiye Ayıramayacak Haberleri Tam Anlamıyla Okuyup, İnternetteki Farklı Haber Kaynaklarından da İnceleyip Net Bir Sonuç Çıkararak Bunu Kendi Yorumlarıyla ve Haber Sitelerindeki Ciddi Dilin Aksine Daha Samimi ve Hatta Şakacı Bir Dil Kullanarak Paylaşacak. Böylece Hem Makaleler Özgün Olacak Hem de Yumuşak Diliyle İnsanları Kendine Bağlayacak. İşte Bu Blog Projem İçin Com/Net/Org Uzantılarının Boşta Olduğu Şık ve Akılda Kalıcı, Markalaştırılmaya Yatkın Domain Fikirlerinizi Bekliyorum. Benim Aklıma BlogPlus ve PlusBlog Geldi Ama Domainler Dolu. Fikirleriniz için Şimdiden Teşekkürler (2. El Domain Almak İstemiyorum Teklif Falan İstemeyiniz)