wmaraci reklam

Ihs de bulunan domaine nasıl e posta adresi alabilirim.

4 Mesajlar 1.452 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)
E-Posta Yönlendirme bölümüne geldiğimde bana şöyle bir uyarı veriyor
"E-Posta yönlendirme işlemi bir hosting hizmetine sahip olmayan kullanıcılarımıza yönelik bir servisdir. Aktive edildiğinde alan adının DNS bilgileri IHS Sunucularına çevrileceği için bir hosting hizmetine sahip olan kullanıcılarımız bu servisi kullanmamalıdır." domainim blogger'e yönlendirilmiş bu servisi aktif etsem sorun olurmu acaba?

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
tabi olur örneğin x firmasından hosting aldınız ve x hosting ns adresleri mevcuttur.Sonra gittiniz domain yönlendirmeyi yaptınız yani ihs'nin kendi ns adresleri bir değişiklik olur.Eğer hostinginiz varsa cpanelden e-mail hesabı alabilirsiniz niye bu kadar uğraşıyorsunuz.eğer ben daha güzelini istiyorsam diyorsanız yandex'in kurumsal e-mail hizmeti bir tane dosya veriyor sizde ftp adresinize atıyorsunuz e-mail hesabınız kullanıyorsunuz sorunsuz.

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

tabi olur örneğin x firmasından hosting aldınız ve x hosting ns adresleri mevcuttur.Sonra gittiniz domain yönlendirmeyi yaptınız yani ihs'nin kendi ns adresleri bir değişiklik olur.Eğer hostinginiz varsa cpanelden e-mail hesabı alabilirsiniz niye bu kadar uğraşıyorsunuz.eğer ben daha güzelini istiyorsam diyorsanız yandex'in kurumsal e-mail hizmeti bir tane dosya veriyor sizde ftp adresinize atıyorsunuz e-mail hesabınız kullanıyorsunuz sorunsuz.

Hosting hesabım yok ihs de sadece alan adım var.. Alması kolay da alırsam blogger'e yönlendirme bozulurmu bi daha uğraşmak ve hit kaybı yaşamak istemiyorum.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

sedat5453 adlı üyeden alıntı

Hosting hesabım yok ihs de sadece alan adım var.. Alması kolay da alırsam blogger'e yönlendirme bozulurmu bi daha uğraşmak ve hit kaybı yaşamak istemiyorum.

çok kolay yandex ile alabilirsiniz https://kurum.yandex.com.tr/domains_add/ ile kolayca alabilirsiniz :)
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al