wmaraci reklam

JeansModa (com ve net) Sizce değeri nedir?

3 Mesajlar 609 Okunma
smmexpress

naboocreative naboocreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Planladığım projenin yüksek bütçe gerektirmesinden dolayı kaynak yetersizliğinden hayata henüz geçiremedim. Bu domaini satmayı düşünürsem sizce ederi nedir? İçerisinde yer alan 2 kelimenin de ayrı ayrı aranma sayısı aylık ortalama 400 K civarlarında. Teşekkür ederim.

Domain Adı: JeansModa (.com / .net'i de bende)

wmaraci
reklam

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
aylık değilde sitelerin genelde günlük aranma yada tıklanma sayısı daha önemlidir ve domain dışında içerikte değer katar siteye; günlük arama motoru ziyaretçi sayısı, giriş hiti, tıklanma hiti vb. bilgileri verebilirseniz ortalama size bi fiyat söyleyebilirim yada piyasa değeri hakkında fikir belirtebilirim.

https://kadinveaile.net

naboocreative naboocreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam konuda da belirtmiş olduğum gibi proje henüz hayata geçirilemedi. Mevcut domainlerde şu anda demo olarak kurulum var yalnızca. Yani projeye dair henüz somut bir adım atabilmiş değiliz. Zaten projeyi hayata geçirebilmiş olsaydık satmak gibi bir düşüncemiz olmayacaktı. Şu şartlarda hayata geçirebilmemiz için minimum 2 yıla yakın bir zaman gerekmekte. Hal böyle olunca da domainleri elimizden çıkartırsak değerini öğrenmek istedim yalnızca.

HbY adlı üyeden alıntı

aylık değilde sitelerin genelde günlük aranma yada tıklanma sayısı daha önemlidir ve domain dışında içerikte değer katar siteye; günlük arama motoru ziyaretçi sayısı, giriş hiti, tıklanma hiti vb. bilgileri verebilirseniz ortalama size bi fiyat söyleyebilirim yada piyasa değeri hakkında fikir belirtebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al