lostyazilim

(jenerik domain boşta)yemek tarifi sitesi açacaklara

12 Mesajlar 1.902 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Kesinlikle benimde görüşlerinize saygım var konuyu açan arkadaştan özür diliyorum biraz fazla yorumlaştık :) , biraz konu saptı ama 10 yıl sonra okuyanlar diyecek ki bu yazılanları vaybe dünyada Jenerik diye birşey kalmadı 2 adam elma ile armutu tartışmış diyip gülecekler bizimle dalga geçecekler belkide o devirde ki sosyal medyada Fenomen olacağız :)

Aynen öyle tartışmanın pek bir mantığıda yok aslında bize ek bir faydası olmayacak :)
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Kesinlikle benimde görüşlerinize saygım var konuyu açan arkadaştan özür diliyorum biraz fazla yorumlaştık :) , biraz konu saptı ama 10 yıl sonra okuyanlar diyecek ki bu yazılanları vaybe dünyada Jenerik diye birşey kalmadı 2 adam elma ile armutu tartışmış diyip gülecekler bizimle dalga geçecekler belkide o devirde ki sosyal medyada Fenomen olacağız :)

Özür dileyecek bir durum yok ortada. Anlatımlarınıza ve açıklamalarınıza katılıyorum. Konudaki ilk mesajlarımda jenerik domain konusunun fazlasıyla tartışmaya açık bir konu olduğunu yazmıştım zaten, bu yüzden sıkıntı yok.
hisse-biz bana jenerik geldi aldım yine altin-cc bana jenerik geldi aldım. İnsanların aklına bu tarz domainlerde önce uzantısı geliyor. Örneğin bu konuyu lezzet-co değilde lezzet-com yada lezzet-net şeklinde bir domainle açmış olsaydım inanın kimse burada jenerik tartışması yapmazdı.

Ek Olarak: Bu arada lezzet-co domaini şuan itibariyle alınmış durumda. Alan arkadaşa hayırlı olmasını diliyorum

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al