wmaraci reklam

network solutions 0.99 kupon kodu-yeniii

13 Mesajlar 1.377 Okunma
wmaraci reklam

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)

Simurg adlı üyeden alıntı

domain kayıt olduysa unutun 35 doları :(:(:(

domain kayıt oldu. unutmayacağım. illa verecekler. sayfa kendi sayfası, koskoca 0,99 yazmayı biliyorlar. neden 35 dolar çekiyorlar? olay hafta sonuna denk geldi. yarın akşama cevap bekliyorum onlardan. yarın öğleye doğru paypaldan da cevap gelir. onlardan alamazsam paypaldan alacağım o parayı. kanıma dokundu. 8$ şimdi alan mı alacam deyip burun kıvırdım bir kaç dakika sonra 35 $ verdim.

wmaraci
reklam

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

Atassh adlı üyeden alıntı

domain kayıt oldu. unutmayacağım. illa verecekler. sayfa kendi sayfası, koskoca 0,99 yazmayı biliyorlar. neden 35 dolar çekiyorlar? olay hafta sonuna denk geldi. yarın akşama cevap bekliyorum onlardan. yarın öğleye doğru paypaldan da cevap gelir. onlardan alamazsam paypaldan alacağım o parayı. kanıma dokundu. 8$ şimdi alan mı alacam deyip burun kıvırdım bir kaç dakika sonra 35 $ verdim.

Onlar kitabına uydurmuştur hocam o sayfada sizin görmediğiniz minik yazılar vardır muhakkak.

Ctrl+C

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Hocalarim ben paypal ile ödemeye kadar görürdüm dediğim gibi sonuna kadar tamamlayamadim ama paypal ile son aşmaaya kadar 1 dolardı eğer yanlişsa bildirelim kusura bakmayin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al