wmaraci reklam

niche kelimede org kullanımı

14 Mesajlar 1.519 Okunma
smmexpress

BatuhanE BatuhanE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 18 / 109
  • Ticaret 41, (%90)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Uzantının önemi yok. Sadece kendi aralarında biraz sempatiklik sıralamaları var bana göre. com>net>org gibi ama önemli olan içeriktir. Zaten niche site ise uzantısnın çok önemi yok. Tabi .tk .xyz gibi uzantı değilse

emreylmz39 adlı üyeden alıntı

Site kullanıcıya istediğini veriyor ise uzantının hiç bir anlamı yok google gözünde. Sadece kullanıcılar bazı bedava domainlere bakmayabiliyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. O zaman haftaya org domaini alıp hemen işe koyulalım :)

wmaraci
reklam

Murado Murado WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Toyota Otomotiv
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 36 / 35
  • Ticaret 7, (%100)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Uzantının önemi yok. Sadece kendi aralarında biraz sempatiklik sıralamaları var bana göre. com>net>org gibi ama önemli olan içeriktir. Zaten niche site ise uzantısnın çok önemi yok. Tabi .tk .xyz gibi uzantı değilse

.xyz uzantının ne suçu var hocam? :) ingilizce güzel bir kelimede sadece .xyz uzantısı boştaydı ve aldım. Güzel fikirlerim var, hevesimi kırmayın :D

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Gözlemlediğim tek sıkıntısı şöyle ki, rakibiniz .com ise ve sıralamada bir birinize yakınsanız tercih .com olabiliyor. Ayrıca insanlar girdiği ve sonra tekrar ihtiyaç duyduğu siteleri .com olarak aratabiliyor.
Farklı uzantılı bir sitemde metrica ya baktığımda günde 10'dan fazla kişi .com diye aratarak siteme girdiğini görüyorum.

yigitt yigitt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ekonomist
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 8, (%100)
Kullanıcıya vereceğiniz bilgiler önemlidir.Kullanıcı verdiğiniz bilgilerle doyuyorsa sitede kalma süresi iyiyse sitenizden memnun ayrılıyorsa gerisinin pek bir önemi yoktur.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al