freelance iş ilanları

Olipso Kullananlar Bir Bakabilir mi ?

5 Mesajlar 1.392 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

musti7084 musti7084 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 72 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar forumdan bi arkadaş olipso'dan domain regledi.Blogger yönlendiricektim.Ticket attım.DNS ayarlarını gönderin dediler.Ben de gönderdim.Ama şimdi ticket durumunda "İşlem Devam Ediyor" diyor.Ticket'ı da görüntülemişler cevap yok.Ne zamana yönlendirmemi tamamlarlar.Ayrıca menüde ticket sayım 0 olarak gösterilmiş.Firmayla ilk defa çalışıyorum bilenler yorumlayabilir mi ?

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam benzer olay yaşadım olipsoyla. 3 güne dönseler iyi. Pazar günü falnda çalışmıyorlar bir değişikler. Domain transferinde bugda kaldı 4 güne düzelttiler.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 72 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
İnşallah dönerler,biraz beklicem hocam.Siteye neden DNS ayarlama koymamışlar anlamadım.Sadece nameserver var.Cname,A kaydı falan hiçbişe yok.Hayır bari koy da millet yapsın.Yapamazsa ticket atsın.Böyle hem kendi zamanlarından hem de bizim zamanımızdan çalıyorlar..Yönlendirirler dimi blogger siteme domainimi.Bari geç olsun da güç olmasın

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hafta sonu ilgilenmiyor Olipso firması ancak hafta içi mesai saatleri içerisinde ilgilenmektedirler. Daha evvel bu şekilde değil fakat benzeri bir durum yaşadığım için hafta sonu malesef beklemek zorunda kaldım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 72 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
Perşembe günü atmistim ticketı..Gece baktim islem devam ediyor yaziyordu.Hala boyle.Yönlendirme yaparlar heralde ama ticket içinde bir de www sorunu cözümü var onu da belirttim.Blogger kullananlar bilir.Domain yonlendirdikten sonra www.site .com olarak girersen giriyor site .com girersen girmiyor.A kaydıyla duzeltiyordun.Belirttim onu da yaparlar insallah.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al