freelance iş ilanları

Projelendirildi

12 Mesajlar 1.893 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar daha önce bir konumda domainim hakkında düşümcelerinizi almıştım. Çok güzel proje fikirleri önerdiler. Fakat görevim nedeni ile pek ilgilenecek vaktim yok şu an. En azından satabilirim diye düşümüyorum. Sizce bu domain ne kadar eder. .com'a 6500$ fiyat teklif ettiler. Org kötü bir uzantı değil sağlam bir yatırım ile çok güzel projeler çıkabilir. Yanlış anlaşılmsın ben de 6500 dolar istemiyorum. Düşüncelerinize göre belki bir fiyat üzerinden satıla çıkarırım diye soruyorum. İlginize teşekkür ederim

wmaraci
reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Org iş görmez bence hocam
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Teşekkür ederim düşünceniz için 😊

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

darknov4 adlı üyeden alıntı

Org iş görmez bence hocam

Çok merak ettim, neden iş görmez org?
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim düşünceniz için 😊

Merhabalar hocam, bence çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi inşa edilebilir bu alan adı üzerine. Gelir bazında ise ek iş, ek gelir fikirleri üzerine bir site kurulabilir kolayca.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
BakalimBilelim teşekkür ederim hocam. Bir çok güzel proje var aslında bu dedikleriniz de çok iyi projeler. Fakat jöh te çalışıyorum ve çok yoğunum ilgilenmek için zamanım yok. Bu yüzden satışa çıkarmayı planlıyorum yalnız bir fiyat t yok aklımda. Değerl üyelerimize bir sorup fikir almak istedim. Tekrar teşekkür ederim

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
hkccrn

Hocam çok ağır bir işin var. Ona rağmen neden bu işlerdesin(özel değilse cevabı)? Hobi vs. kapsamında mı? Ek olarak iş durumunuzdan ötürü ilgilenme ihtimaliniz çok düşük elbette. Alanadlari(.)com gibi domain satış platformlarına koyabiliriz alan adınızı. Fiyat ise her zaman dediğim gibi, alıcısına ulaştıktan sonra en kötü domain bile para eder. O nedenle rakam vermek zor.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
BakalimBilelim hocam heves diyelim. Kendimi bildim bileli hep ilgiliydim. 6-7 yıl önce bu işten kazanıyordum. Şimdi de bir hevesle aldım fakat dediğiniz gibi projeler hem maliyetli hem de çok zamanımı alır. 6-7 yıl ara verdikten sonra bir hevesle tekrar gireyim dedim de biraz sıktı 😁 ben de değerlendirebilecek birisi olursa ona satayım daha iyi diye düşündüm. Çok şükür devletten aldığım maaşım fazlasıyla yetiyor. Ekstradan gelir ihtiyacım yok. Olsaydı projelendirmeye çalışır daha çok kazanırdım uzun vadede olsa.
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

BakalimBilelim hocam heves diyelim. Kendimi bildim bileli hep ilgiliydim. 6-7 yıl önce bu işten kazanıyordum. Şimdi de bir hevesle aldım fakat dediğiniz gibi projeler hem maliyetli hem de çok zamanımı alır. 6-7 yıl ara verdikten sonra bir hevesle tekrar gireyim dedim de biraz sıktı 😁 ben de değerlendirebilecek birisi olursa ona satayım daha iyi diye düşündüm. Çok şükür devletten aldığım maaşım fazlasıyla yetiyor. Ekstradan gelir ihtiyacım yok. Olsaydı projelendirmeye çalışır daha çok kazanırdım uzun vadede olsa.

Com, net, org arasında hiç bir fark yok. Eğer paraya ihtiyacın yoksa açık artırma sitelerine koy çok rahat satılır. Web işlerini bırakmakla çok iyi bir karar almışsın. İnsan özel hayatına zaman ayıramıyor.
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
AdaletinSesi haklısınız hocam. Yine uğraşıyorum hobi olarak ama bütün vaktimi ayıramam. Ki bu alan adı bence güzel bir projeyi hakediyor. O yüzden zaman ve emek harcayacak birisinin almasını tercih ederim. Çoluk çocuğun elinde boşa gitmesin diyorum. Natro da tavan fiyattan satışa çıkardım. Açık arttırmaya da koyarım bir yer bulursam. Bakalım hayırlısı olsun. Teşekkür ederim ilginiz için
AdaletinSesi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al