wmaraci reklam

Projelendirmek için değer mi?

7 Mesajlar 752 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
Merhaba arkadaşlar. Aklımda uzun süredir tamamen ücretsiz ilan sitesi projem vardı.
Biraz önce ucretsizilanlar.net alan adını aldım. Sizce projelendirmek için değer mi?

wmaraci
reklam

WhoCaress WhoCaress Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
Hocam bu tarz ilan sitesi için büyük bir yatırım gerekiyor. Büyük bir sektör ve bu tarz çok fazla site bulunuyor. Sağlam yatırım yapmadan tutunmak çok zor. Bana sorarsanız projelendirmeye değmez.
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

WhoCaress adlı üyeden alıntı

Hocam bu tarz ilan sitesi için büyük bir yatırım gerekiyor. Büyük bir sektör ve bu tarz çok fazla site bulunuyor. Sağlam yatırım yapmadan tutunmak çok zor. Bana sorarsanız projelendirmeye değmez.

Haklısınız hocam, ama bizim de yapacağımız yatırım üç beş kuruş olmayacak elbette. Amacım biranda yüksek oynamak değil, gerekiyorsa yerelden başlayıp genele çıkmak istiyorum. İlan sitelerindeki açık ortada, keza ölçekli işletmeler bilinen sitelere ilan veremiyor.

Caner0 Caner0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 13 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam elinizde çok yüksek mebla da sermaye olması gerekiyor. Maddi olarak bu işin altından kalkabileceğinizi düşünüyorsanız yapın derim. Bana kalırsa uğraşılmaya ve o kadar para harcamaya değecek bir sektör değil bu.
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

Caner0 adlı üyeden alıntı

Hocam elinizde çok yüksek mebla da sermaye olması gerekiyor. Maddi olarak bu işin altından kalkabileceğinizi düşünüyorsanız yapın derim. Bana kalırsa uğraşılmaya ve o kadar para harcamaya değecek bir sektör değil bu.

Eyvallah hocam yorumun için teşekkür ederim. Ben şansımı deneyeyim :)

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, ben farklı düşünüyorum. Kesinlikle projelendirmeye en azından denemeye değer. Ücretli ilan sitelerinin tasarımından tut diğer özelliklerinden bir tık iyi işler çıkarabilirsen proje yürür. Bunun için zaman harcaman lazım tabi ki.

Hemen yatırım odaklı düşünme. Yavaş yavaş sağlam adımlarla ilerle. Dediğim gibi öncelikle önemli olan vizyon ve sabır. Başarılar dilerim.
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Merhaba, ben farklı düşünüyorum. Kesinlikle projelendirmeye en azından denemeye değer. Ücretli ilan sitelerinin tasarımından tut diğer özelliklerinden bir tık iyi işler çıkarabilirsen proje yürür. Bunun için zaman harcaman lazım tabi ki.

Hemen yatırım odaklı düşünme. Yavaş yavaş sağlam adımlarla ilerle. Dediğim gibi öncelikle önemli olan vizyon ve sabır. Başarılar dilerim.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Aynı fikirdeyiz, benim de ilerleyeceğim yol o şekilde olacak. Umarım hepimiz fikirlerimizde başarılı oluruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al