wmaraci reklam
lidertakipci

Pufnokta.org | Sizce Nasıl ?

8 Mesajlar 900 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AltunelSeo AltunelSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)
Merhaba wmaracı üyeleri sizlere yeni reglediğim domaini sormak istiyorum sizce başlıkta belirttiğim gibi pufnokta.org nasıl? Sizce nasıl bir proje ile değerlendirmeliyim?

Değerli yorumlarınız benim için çok önemli :)

wmaraci
reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
aklıma eti puf geldi, bir süre düşündüm sonra püfnokta olduğunu anladım, eğer domaine yaraşır şeyler paylaşırsan (tüm her şeyi yaparken kullanılabilecek püf noktalar falan) çok tutar bence.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

SunSky adlı üyeden alıntı

aklıma eti puf geldi, bir süre düşündüm sonra püfnokta olduğunu anladım, eğer domaine yaraşır şeyler paylaşırsan (tüm her şeyi yaparken kullanılabilecek püf noktalar falan) çok tutar bence.

Yorumunuz için teşekkür ederim, etipuf cidden bende bi baktımda benziyor. Evet bende herşeyin püf noktası paylaşılan bir blog tarzı birşey istiyorum. Aklım birde yemek tariflerine gidiyor sizce domaine uyarmı ?

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

Logitech adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim, etipuf cidden bende bi baktımda benziyor. Evet bende herşeyin püf noktası paylaşılan bir blog tarzı birşey istiyorum. Aklım birde yemek tariflerine gidiyor sizce domaine uyarmı ?

uyar gibime geliyor ama çoğu yemek tarifi sitesi böyle şeylere karşı çıkabilir, yemek sektöründe çalışıyorsan yada ailende yardımcı olacak biri varsa güzel olabilir, yoksa yemeklerin püf noktalarını özgün şekilde paylaşabilme sıkıntı yaratabilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

SunSky adlı üyeden alıntı

uyar gibime geliyor ama çoğu yemek tarifi sitesi böyle şeylere karşı çıkabilir, yemek sektöründe çalışıyorsan yada ailende yardımcı olacak biri varsa güzel olabilir, yoksa yemeklerin püf noktalarını özgün şekilde paylaşabilme sıkıntı yaratabilir.

Akrabalarımın içinde bir ahçı var aslında oda istiyor böyle bir iş bende bu domain uygun diye düşündüm.

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Bu domainle iyi işler çıkarabilirsiniz fakat öncelikle piyasada bulunan bilgileri not eder özgün videolar çekip aynen özgün makaleler yazarsanız hem ilgi çekici olur hem de özgün olur. Fakat toplama videolarla içerik girme çok saçma duruyor öyle siteler.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Sadece yemekle sınırlı kalmayın :) Kategoriler halinde çalışma yaparsanız geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Yemekmiş, spormuş, kilo almaymış, zayıflamaymış yani detaylı şekilde oturup bir plan hazırlayabilirsiniz. İnsanlar ne arıyor ben napabilirim gibi.

• Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 199 / 89
  • Ticaret 19, (%84)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Bu domainle iyi işler çıkarabilirsiniz fakat öncelikle piyasada bulunan bilgileri not eder özgün videolar çekip aynen özgün makaleler yazarsanız hem ilgi çekici olur hem de özgün olur. Fakat toplama videolarla içerik girme çok saçma duruyor öyle siteler.

Yorumunuz için teşekkür ederim, dediğiniz gibi özgünlüğe çok dikkat edicem cidden önemli...

political adlı üyeden alıntı

Sadece yemekle sınırlı kalmayın :) Kategoriler halinde çalışma yaparsanız geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Yemekmiş, spormuş, kilo almaymış, zayıflamaymış yani detaylı şekilde oturup bir plan hazırlayabilirsiniz. İnsanlar ne arıyor ben napabilirim gibi.

Yorumunuz için teşekkür ederim, dediğiniz gibi daha fazla kategori yapıcam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al