wmaraci reklam

Resim upload için alanadi sizce nasıl?

24 Mesajlar 2.604 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

LinkPicture adlı üyeden alıntı

Hocam para kazanmasam da olur demeyin bence
Hali hazırda benimde bir sitem var (kullanıcı adım ile aynı )
Fotoğraf yüklendikçe depolama masrafları ve sunucu masrafı artıyor

Ben bu siteyi açarken neye öncelik verdim ;
Kullanıcı dostu olsun, rakip sitelerin eksiklerini gidermeye çalıştım , en önemlisi hazır scripte olmasın özgün olsun istedim ve 0 dan kodlattım.

Para kazanmasam da olur hocam. Zaten iyi bir gelirim ve birikimim var. Adsense koyarım kimse tiklamasin umrumda olmaz. Ayrıca imgbb ile aynı scripti kullanicam. 0dan kodlama yapmak istemedim. Bu konuda zaten script firması ile hosting firması yardımcı oluyorlar. Kendim de kodlamadan çok anlamıyorum. Scripte uygun sunucu ücretini yıllık olarak peşin ödedim ki yüksek bir meblağ degildi. Hatta scripti yilmaz70 hocam sağolsun kendi sunucusunda denedi iyi sonuçlar aldı. Onun önerilerini de dinleyerek bence güzel bir proje baslatiyorum. Yıllık ödediğim ücret ise bir aylık maasimin 20de 1i. İnanın bana bu dokunacak bir para değil benim için. Umarım siz de istediğiniz yere gelirsiniz çünkü benden daha çok emek harcamissiniz hakediyorsunuz. Ben sadece kendi adıma kalıcı bir proje olusturuyorum. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
LinkPicture Storage olarak ne kullanıyorsunuz ve şuan aktif ne kadar disk kullanımınız var merak ettim, storage günümüzde artık pahalı değil. 1 TB storage alanı 20 dolar şuan, pahalı bir yeri kullanıyorsanız kaçın oradan projeniz devam eder hiç değilse
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Para kazanmasam da olur hocam. Zaten iyi bir gelirim ve birikimim var. Adsense koyarım kimse tiklamasin umrumda olmaz. Ayrıca imgbb ile aynı scripti kullanicam. 0dan kodlama yapmak istemedim. Bu konuda zaten script firması ile hosting firması yardımcı oluyorlar. Kendim de kodlamadan çok anlamıyorum. Scripte uygun sunucu ücretini yıllık olarak peşin ödedim ki yüksek bir meblağ degildi. Hatta scripti yilmaz70 hocam sağolsun kendi sunucusunda denedi iyi sonuçlar aldı. Onun önerilerini de dinleyerek bence güzel bir proje baslatiyorum. Yıllık ödediğim ücret ise bir aylık maasimin 20de 1i. İnanın bana bu dokunacak bir para değil benim için. Umarım siz de istediğiniz yere gelirsiniz çünkü benden daha çok emek harcamissiniz hakediyorsunuz. Ben sadece kendi adıma kalıcı bir proje olusturuyorum. Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Ben de siteyi açarken bu sektördeki eksikleri giderilmiş bir site olsun ve siteyi açıp çark dönmeye başlasın sonra 3-5 bişey düzenli gelir olsun diye açtım
Henüz 4 aydır adsense var. Pek umduğum gibi olmadı açıkçası , ilk yıllar için değil de ileride çok fotoğraf yüklü olunca masraflar artıyor dedi bu tarz site kapatmış bir wm kullanıcısı , ben hem kaliteli iş olsun hem ek gelir olsun diyerek girdim açıkçası , sitemin eksikleri mevcut , reklam ve tanıtımlara odaklanmadim henüz , ilk sene gelir beklemedim zaten , bakalım hayırlısı
Sizde umarım istediğiniz şekilde ilerlersiniz. Başarılar
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

LinkPicture Storage olarak ne kullanıyorsunuz ve şuan aktif ne kadar disk kullanımınız var merak ettim, storage günümüzde artık pahalı değil. 1 TB storage alanı 20 dolar şuan, pahalı bir yeri kullanıyorsanız kaçın oradan projeniz devam eder hiç değilse

Hocam şuan sunucunun vermiş olduğu 40 GB dolmadigi için ek alan almadım . Bu alandaki sitesini kapatan Wm de bir kullanıcı demişti masraflari gelir karşılamiyor diye , ondan dedim . İlk sene kazanç beklemedim bende . Henüz 4 aydır adsense var site de 7 aydır aktif ki zaten ilk aylar pek kullanan yoktu

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al