wmaraci reklam
lidertakipci

Satın Alacağım Domaini Nasıl Değerlendirebilirim?

7 Mesajlar 616 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar.

WM üyesi arkadaşlarımdan bir konu hakkında yardım isteyeceğim. Bundan yaklaşık 2005 yılı civarında açılan bir alanadı mevcut arkadaşımda. O yıllar arasında site açılmış fakat sonradan kapatılmış. Arkadaşım ise 3 yıll önce tekrardan bu domaini geri almış ve güncel blog tarzında bir site hazırlamış.

Geçenlerde ise siteyi komple sildi ve siteye farklı bir proje yapacağını söyledi. Bunun üzerine geçici olarak bir kaç konu eklemesi yapmış. Fakat ben istiyorum ki devralacağım alan adına ne gibi bir çalışma yapayım.

Domain ismi:

Lakin bir hatırlatma daha yapmak istiyorum bu siteye eklenen konular ise 40 saniye içerisinde index alıyor. Buna ben kendim şahit oldum ve gerçekten bu domainin güzel bir projeyle kullanılacağı inancına vardım. Tabi yinede siz değerli arkadaşlarımdan gelecek önerilere de açık olacağım.

Sizden ricam lütfen domain adını değerlendirerek bu siteye ne gibi bir çalışma yapılabilir bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum

wmaraci
reklam

YusufCelik YusufCelik Öğrenmeyi Seviyor... Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 41 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Site tanıtımları yapabilirsiniz.

günler günleri kovalar, şansımız varsa böyle yıllar geçer

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

Yusufbey1001 adlı üyeden alıntı

Site tanıtımları yapabilirsiniz.

Hocam teşekkür ederim öncelikle önerin için. Fakat istiyorum ki daha böyle insanlara faydalı yada insanların ilgisini çekecek bir çalışma olsun. Yani herkese hitap etsin ve herkesin aklında kalsın.

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Projeye gore alan adi belirlenir.Bilgisiz oldugunuz bir konuda projenin tutma ihtimal cok azdir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

Diyalog adlı üyeden alıntı

Projeye gore alan adi belirlenir.Bilgisiz oldugunuz bir konuda projenin tutma ihtimal cok azdir.

Hocam ben sadece fikir önerisi bekliyorum. Yetersiz kaldığım noktalarda gerek ücretli, gerekse işi bilen kişilerle çalışarak tamamlayabilirim. Benim için bu alanadı ne gibi çalışma altında kullanılabilir?

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)

Danci adlı üyeden alıntı

Hocam ben sadece fikir önerisi bekliyorum. Yetersiz kaldığım noktalarda gerek ücretli, gerekse işi bilen kişilerle çalışarak tamamlayabilirim. Benim için bu alanadı ne gibi çalışma altında kullanılabilir?

Bu alan adi cok onemli sanirim sizin icin genel blog acabilirsiniz.Site tanitimi olarak kullanabilirsiniz.

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

Diyalog adlı üyeden alıntı

Bu alan adi cok onemli sanirim sizin icin genel blog acabilirsiniz.Site tanitimi olarak kullanabilirsiniz.

Önemliden ziyade alanadı kulağa hoş geliyor ve dediğim gibi konu ekledikten kısa sürede index alıyor. Yani yeni bir site açmaktansa böylesine etkili bir siteyi değerlendirip geliştirmek benim açımdan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Hocam peki site tanıtım ile alakalı örnek vereceğiniz bir kaç adres olur mu? İnceleme sonrası belki öyle bir şeyde düşünülebilir. Yani sizden ricam bana hem genel blog ile alakalı hemde site tanıtımla ilgili bir kaç site sunar mısınız? Teşekkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al