wmaraci reklam

Sorun bitti

18 Mesajlar 1.818 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Problem çözüldü

wmaraci
reklam

sagocu44 sagocu44 echo $sagocu44; Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ev Erkeği
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 21 / 23
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam rezillik ben 3 saattir alacağım domainleri ayarladim şimdi girdim fiyatları 15 yapmışlar ...
serdar38

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Ben 5saat önce istemiştim
Domainleri n kaydı tamamlanmadı

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Merhabalar , kampanyamızı düzenlememizi sağlayan firma ile ilgili yaşadığımız bir soruna istinaden hemen alternatif sağlayıcımızla anlaşıp alan adı kayıtlarını yapmaya başladık. Ki bu sürede kampanyayıda durdurmuştuk. Beklettiğimiz için kusura bakmayın lakin tamamen sağlayıcı firma bazlı bir sorundu.

Ek Olarak:

sagocu44 adlı üyeden alıntı

Hocam rezillik ben 3 saattir alacağım domainleri ayarladim şimdi girdim fiyatları 15 yapmışlar ...

Sağlayıcı firma ile ilgili yapılan değişiklikler için bizi suçlayamazsınız. Biz bize sunulan fiyatları yansıtıp o şekilde sağlıyoruz domain ürünlerini. Kendimiz üretsek zaten kimseyi mağdur etmeyiz. Sizde Serdar Bey gibi 10 TL iken alsaydınız kayıt edilirdi. Ama tarafınıza herhangi bir mağduriyet yaşatılmadı. Sipariş vermemişsiniz , fiyat değişince bu konuda şikayet edemezsiniz. Zira bizde istemeyiz bu tarz bir değişim. Ama mecburi olduğu için yapabileceğimiz birşey yok.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
3 u kaydolmuş tamam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Hayırlı olsun @serdar38
@Hostazor Firması ve farklı büyük firmalarda bile oluyor gecen aylarda yaşadık bu sorunu neticede aracılık hizmeti veren firmanında elinde olan birşey yok onlarda alımı gerçekleştirdikleri firmaların fiyatları dogrultusunda düzenlemeler yapıyor şu an çogu kişi 25 35 tl arası satarken bu firma elinden geldikce uygun fiyata herkesin faydalanmasını istiyor sadece
serdar38 LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)

Hostazor adlı üyeden alıntı

Merhabalar , kampanyamızı düzenlememizi sağlayan firma ile ilgili yaşadığımız bir soruna istinaden hemen alternatif sağlayıcımızla anlaşıp alan adı kayıtlarını yapmaya başladık. Ki bu sürede kampanyayıda durdurmuştuk. Beklettiğimiz için kusura bakmayın lakin tamamen sağlayıcı firma bazlı bir sorundu.

Ek Olarak:

Sağlayıcı firma ile ilgili yapılan değişiklikler için bizi suçlayamazsınız. Biz bize sunulan fiyatları yansıtıp o şekilde sağlıyoruz domain ürünlerini. Kendimiz üretsek zaten kimseyi mağdur etmeyiz. Sizde Serdar Bey gibi 10 TL iken alsaydınız kayıt edilirdi. Ama tarafınıza herhangi bir mağduriyet yaşatılmadı. Sipariş vermemişsiniz , fiyat değişince bu konuda şikayet edemezsiniz. Zira bizde istemeyiz bu tarz bir değişim. Ama mecburi olduğu için yapabileceğimiz birşey yok.

Son domainimde aktif edildi
Gecikme nedenine istinaden 2 domain hediye edildi
Tesekkurler @Hostazor
Hostazor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Rica ederiz hayırlı olsun hizmetiniz. serdar38

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Hostazor adlı üyeden alıntı

Bu açıklamayı doğru bulmuyorum, sağlayıcı firma ile ilgili yapılan değişiklikler sizi bağlar kullanıcıyı değil. Kullanıcı kimi suçlayacak sizi suçlamayacakta? Bizi suçlayamazsınız ne demek yani?

• Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
cgrclk Burada bir yanlış anlaşılma var , sağlayıcı firma Türkiye'den 3 saat ileride çalışıyor. Biz bu yüzden 21:00'da kampanyayı sonlandırdık. Sonra baktığımızda talep olduğunu görünce 00:00'a kadar 15 TL'den sağlamaya devam ettik. O sırada belirtilen müşteriler sipariş oluşturmamıştı. Mantıken baktığınızda bu tarz bir yargıya varmanız zaten saçma çünkü domaini üreten biz değiliz. Her firma sağlayıcı firmaya göre hareket ediyor bu doğrultuda. Net Kampanyasında nasıl ki herkes iptal ettiyse bizim durumumuzda o durumdan Farksız Çağrı Bey.Lakin biz verilen hiçbir siparişi iptal etmedik kampanya saatlerine kadar. :)
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al