lostyazilim

tatilbulurum.com Kaç TL eder?

3 Mesajlar 695 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

seomarkam seomarkam Google SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yerel Firma Rehberi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
2012 Yılında Tatil Firması olarak kullanılmış daha sonra boşa düşmüştü ben kayıt ettim aklımda bir proje var ama isteyen olursa satmayı da düşünüyorum.

otel ekle, tatil köyü ekle, islami otel ekle, tatil fırsatları gibi bir site yapmak istiyorum ama projeyi hayata geçirmek içinde ciddi nakit gerekebilmektedir.

trivago tarzı bir sitede yapılabilinir, bölgesel tatil tanıtım rehberi sitesi de yapılabilinir. Online rezarvasyon imkanı verilerek site üzerinden işlem yapılırsa %10 gibi indirimler uygulanabilinir.

259 ülke uzantılı blogspot site açarak ülkelere göre içerik eklenerek ülke konumlarına göre local seo yapılarak hem ülke tanıtımı hem tatil firmalarının tanıtımı yapılabilinir diye düşünüyorum siteye eklenen tatil firmalarının blogspot sitelerde tanıtılması ile firmalarında uluslararası tanıtımı yapılabilinir diye düşünüyorum ayrıca seo çalışmalarına da yardımcı olması da cabası 259 blog backlinke sahip olacaklar. Global alexa değerleri de düşerek güzel yerlere gelebilirler.

Yorumlarınızı ve fiyat önerilerinizi bekliyorum saygılar.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
9- Mesajlarda bütün kelimeleri kalın, eğik, altı çizili, büyük, aynı yazı tipi ile veya tamamen renkli yazmak yasaktır.

Fikirler güzel, yapılırsa değerli olur fakat onun haricinde sıradan bir alan adı

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Ben uganda vatandaşı olarak tatilbulurum diye bir alan adına mı gireyim

hesap satış
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al