wmaraci reklam

Teknoclouds-dan bir rezalet daha

13 Mesajlar 2.652 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

viarequal viarequal via RequaL Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanat Tarihçisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 245 / 118
  • Ticaret 10, (%100)
Merhabalar, çok önemli birkaç alan adım maalesef bu rezil firma yüzünden hiç olmuş vaziyette. +50 adet alan adım mevcuttu, bunların +40 tanesini DPR firmasına ücretsiz taşıyabildim fakat jenerik olup o kadar değerli birkaç alan adım vardı ki.. İşte onlar ile ilgili hiçbir işlem yapamıyorum. Jenerik ilçe alan adım ( ve diğerleri ) için şaka yapar gibi bahsettiğiniz olayı yaşıyorum. Devamlı fatura gönderiyorlar :) Üstelik Google Domain'e taşıdığım alan adı için bile fatura göndermeye devam ediyorlar.. Açıkta 3-4 tane destek talebim var fakat hiçbir geri dönüş yok.
Eğer bildiğiniz aktif dava var ise bende dahil olmak isterim. Ücretini ödemiş olduğum ve yasal olarak benim adıma kayıtlı alan adını hangi hakla bana geri vermezler ve üstüne para talep ederler, söylenecek çok söz var fakat haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum..

Bildiğiniz aktif dava, dosya vs. var ise ( ve diğer tüm konular ile ilgili olarak ) info@sinanusta.com.tr mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hayırlı akşamlar diliyorum, sağlıcakla kalın..

www.sinanusta.com.tr
wmaraci
reklam

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)

Hocam meriç hosting'i sizlere tavsiye ederim. Alanında başarılı bir firma. Hem de fiyat konusunda gerçekten de uygun. 

EngnCn EngnCn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 7 / 75
  • Ticaret 0, (%0)

yaşanan mağduriyet hakkında bir çözüm ortamı yaratıldı mı bilgisi olan var mı konu hakkında

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al