wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz .Com Domain

2 Mesajlar 977 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fanitter Fanitter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 27 / 16
  • Ticaret 14, (%93)
Film sitesi
haber sitesi
Oyun
Eğlence vs. site için domain arayanlar 1 yıl boyunca kullabileceğiniz birdomain boşa 1 yıllık domainlere *10-15 dolar vermeyin

.com ücretsiz Domian nasıl alırız ?
-1and1.com sitesine giriyoruz önümüze çıkan domain sorgulamadan istediğimiz domaini yazıyoruz yavaş yavaş okuyarak inceleyerek ilerliyoruz. Paypal hesap istiyor bundan 0.18 dolar yani 50 kuruş çekeceğini söylüyor paypalhesabınızı tanımlatmak için ben 7 8 domain aldım hiç birinde para kesmedi.

1and1den sınırsız domain nasıl alınır ?
Her domainde 1 üyelik istiyor yani önce domain sorgusu yapıp ilerleyince kayıttan sonra paypal girdikten sonra işlem tamamdır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

1) Her Bir Domain İçin Her Bir üyelik gerekmekte *yani bir domain alırken ileride kayıt ediyor 2. domain 7 dolar dikkat edin
2) 2 domain alacaksanız çerekleri silin tekrar siteye girip domain sorgularken 0 dolar free yazdığından emin olup ilerleyin
3) 1and1 domain manager ayarlarından 12 ay dolunca tekrar paypaldan 15 dolar kesmesini kapatın ve paypal dan 1and1 otomatik para çekmeyi iptal edin işi güvene alın

1 yıl sonunda 14 dolar almakta *tabi bu durumda ne yapmak lazım ?

panelde 1 yıl dolunca otomatik para kesmesini kapatıp paypal hesabınızdan 1and1 otomatik para çekmeyi kapatmanızdır. 1 yılın sonunda sitenizden ekmek kazanıyorsanız 15 doları vermek zor olmayacağını düşünmekteyim

domain satışı yapacaktım vazgeçtim Herkez kullansın diye paylaşıyorum SINIRSIZ (çerezleri silerer) *DOMAİN ALABİLİRSİNİZ sevgili arkadaşlar..

benim kullandığım domain şirketidir gayet memnunum ve sizinle paylaşmak istedim iyi günlerde kullanın...

Site ; 1and1.com

- Alıntıdır -

wmaraci
reklam

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Ben bi ara paypalımda para varken bile denemiştim yok çekemiyoruz vs dediler.Kredi kartınızda para var ve paypal onaylıysa seve seve çekiyolar :)
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al