wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni açılacak site için şu anda ilgi çeken domainler

4 Mesajlar 1.183 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zLkF zLkF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar yeni bir site açıldığında şu dönem için hangi konularda ve hangi domain adlarında alınıp açılırsa hit sayısı fazla olur. Mesela oyun, sağlık vs konular arasında şu anda en cazip durumda olan hangisi. Hit getiren kategori hangisi.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden Allah razı olsun diyorum.

wmaraci
reklam

kolhi kolhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım, UI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam, uzantı olarak mı soruyorsunuz? Eğer öyle ise .com dışındaki domainlere çok yönelmeyin derim ben. Ha çok gerekiyorsa .net .. Bence diğerleri beyhude oluyor. Diğer bir yandan eğer projeniz iyi içeriğiniz kaliteli ise domaininde çok bir önemi yok. İnsanların yeniden gelirlerken adres satırına yazabileceği ve hatırlayabileceği bir şey yeterli bence...

zLkF zLkF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 3, (%100)

kolhi adlı üyeden alıntı

Hocam, uzantı olarak mı soruyorsunuz? Eğer öyle ise .com dışındaki domainlere çok yönelmeyin derim ben. Ha çok gerekiyorsa .net .. Bence diğerleri beyhude oluyor. Diğer bir yandan eğer projeniz iyi içeriğiniz kaliteli ise domaininde çok bir önemi yok. İnsanların yeniden gelirlerken adres satırına yazabileceği ve hatırlayabileceği bir şey yeterli bence...

Anladım hocam. Peki konu olarak hangi konu üzerinden site açılırsa daha iyi olur. Hangileri şu anda revaçta? Örneğin sağlık konusunda açılmış bir site mi daha iyi yoksa teknoloji alanında mı? bu şekilde hangisi daha çok ilgi çeker. Birde sitenin tabanının wordpress ve benzeri hangisinden oluşması iyi?

Cevaplamaların için şimdiden teşekkürler.

kolhi kolhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik Tasarım, UI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 11, (%100)
Öyle bir sınırlama yada tavsiye bence yok hocam :) Siz hangi konuda içerik üretebileceksiniz mesele o... Diğer konuya gelince eğer bütçeniz ve kod bilginiz geniş değilse wordpress ile başlamanız çok faydalı. Çünkü hem bolca kaynak bulabilir hemde bir çok işinizi kendiniz halledebilirsiniz...

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al