wmaraci reklam

AMD Ekran Kartımda "Geçişli Grafikler" Bölümü Yok

3 Mesajlar 647 Okunma
smmexpress

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
merhaba günaydın arkadaşlar bu videodakileri uygulamaya çalışıorum fakat videoda belirli bir yerden sonra "Geçişli Grafikler" bölümüne tıklamamı istiyor ama bende bu alan olmadığı için tıklayamıyorum oyunları ekran kartı ile açmak için bu işlemi yapıcam. verdiğim videoda 1:26 'ıncı dakikada görebilirsiniz . bu dakikada gördüğünüz geçişli grafikler kısmı bende yok ne yapabilirim bu konuda.

not: acaba benim bilgisayarım laptop olmadığı için ve 2 ekran kartı olmadığı için olabilir mi?

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Laptop olmaması ile alakası yok. Ekran kartın AMD ise kendi sitesine girmen gerekiyor. Girdikten sonra kullanıyor olduğun versiyonunun tam sürüm yazılımını indirecek ve tam kurulum yapacaksın.

Güncel versiyon sürücü indirdiğinde istediğin ayarlar gelir. Lakin kullanıyor olduğun ekran kartı eski bir sürüm ise Radeon ayarlarını yaptığın bu yazılım hiç olmayabilir veya eski versiyon bir yazılım ile karşılaşabilirsin. Eski versiyonda bu ayar olmayabilir emin değilim.

Nvidia chipsetli eski veya yeni tüm vga kartlarının denetim masasında bu ayar var. AMD için birşey diyemem.

Yinede sonuç olarak bilgisayarında harici amd ekran kartı var ve görüntüyü bu kart üzerinden alıyorsan zaten bu tarz bir eylem yapmana gerek yok. Ha apulu bir sistem var ise sistemin yetmiyor olabilir oynadığın oyuna vesaire.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

Salomon Salomon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Driver'ın güncel değildir.Birde en güncel driver olmasına rağmen oyunlarda sorun yaratabilir.Ben bu yüzden bir sıkıntıyla karşılaşmadığım 3-4 aylık driver kullanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al