wmaraci reklam

Pc Toplama Sihirbazları Konuya

3 Mesajlar 605 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar,

Bir kardeşim için yakın zaman da bilgisayar toplayacağım. Kendisi adobe programlarına oldukça hevesli bunun yanı sıra wordpress altyapısını da öğrenmek için kurslarını ve kaynak kitaplarını almış durumda bende nacizane bilgi ve tecrübelerimi aktaracağım bu süreçte..

Fakat bilgisayar toplama konusunda pek tecrübe sahibi değil keza bende öyle. Ben her zaman hazır sistemler üzerinden incelemeler sonrasın da karar veriyorum ama şunu veya bunu alalım önerisinden önce size sormak istedim.

Hediye gibi birşey olacağı için çokta uçuk rakamlara çıkamam. Monitör ve kasa dahil (diğerlerini bir hevesle kendi istediği gibi almış bekletiyor bile :) ) verebileceğim fiyat 4500 / 5000 TL

Bu fiyata adobe programların da problem yaşamayacak ve rahatlıkla gelişimini tamamlayabilecek bir sistem önerisi bekliyorum.

Hiç oyun oynamayacak mı diye de sorabilirsiniz, muhakkak oynar daha yaşı küçük illa ki heves edecektir sistem önerileriniz de bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Kendi kullandığınız hazır sistemler var ise artı eksi yönlerini söyleyerekte öneride bulunabilirsiniz.

Şimdiden hepinize teşekkürler :)

wmaraci
reklam

Caner0 Caner0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 13 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Laptop düşünürseniz monster laptoplar var. Br göz atmanızı tavsiye ederim.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
En en en dusuk fiyata alinabilecek pc budur.

5.9k tutuyor. Rami ilerde 16gb yapabilir birde 6.5klara cikabilirsen psu yu corsair rm serisine cikarmani tavsiye ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al