wmaraci reklam

Yeni aldığım Laptop Hakkında Düşünceleriniz

20 Mesajlar 3.088 Okunma
wmaraci reklam

emre7 emre7 emreguney.info Kullanıcı
    • Üyelik 08.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** G**
    • Mesajlar 1066
    • Beğeniler 192 / 189
    • Ticaret 26, (%100)
    Hocam arkadaşım da bakmadan gitti pc aldı 4 gb ram 2 gb ekran kartı var diye. Call of Duty 8 vs çok kasıyor. 2 gb ekran kartı olmasına rağmen. Ama o kadar da kirletmeyelim. Benim duyduğum yaşadığım bu herkes için geçerli değil.
    conject

kişi bu mesajı beğendi.

InfiniTheme Profesyonel Magazin - Teknoloji Wordpress Teması Çıktı (Konularımdan ulaşabilirsiniz.)
    SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
    reklam

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 04.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Web Programlama (öğrenci)
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 232
    • Beğeniler 31 / 43
    • Ticaret 2, (%100)

conject adlı üyeden alıntı

Aman hocam daha yeni aldık hemen bozulmaz inşallah :D gerçi olumsuz eleştiriler de aldım bu yüzden tekrar gözden geçirecem.

Tabii iyi olanlarda var :) ev arkadaşım kullanıyor yaklaşık 3 yıldır gayet memnun. Kullanım amacınıza göre değişiyor günlük net ihtyaçlarınız içinse problem yok tabii çok çok ağır grafik işleriniz için kullanmayacaksanız yeterli olacaktır.

conject conject Yakın gelecek.. Kullanıcı
    • Üyelik 19.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek öğrenci,webmaster,designer and coder
    • Konum Van
    • Ad Soyad E** Y**
    • Mesajlar 82
    • Beğeniler 2 / 12
    • Ticaret 0, (%0)

reklamsiz adlı üyeden alıntı

Tabii iyi olanlarda var :) ev arkadaşım kullanıyor yaklaşık 3 yıldır gayet memnun. Kullanım amacınıza göre değişiyor günlük net ihtyaçlarınız içinse problem yok tabii çok çok ağır grafik işleriniz için kullanmayacaksanız yeterli olacaktır.

Yok hocam günlük işler için olacak, diğer ağır işlerim için masaüstünü kullanıyorum zaten hem daha rahat hem daha iyi.Umarım işimi görür bi süre kullanıp deneyecem, halen değiştirme süresi var zaten.

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 02.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Ş** K**
    • Mesajlar 349
    • Beğeniler 10 / 75
    • Ticaret 12, (%100)
    Hocam casper laptop kullanmadım ama kuzenime aldık lanet okuyor :) Değiştirme gibi bir imkanınız var ise Lenovo Z510 i7 li modelini önerebilirim.
    conject

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 27.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek web tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 238
    • Beğeniler 76 / 61
    • Ticaret 0, (%0)

conject adlı üyeden alıntı

Yok hocam günlük işler için olacak, diğer ağır işlerim için masaüstünü kullanıyorum zaten hem daha rahat hem daha iyi.Umarım işimi görür bi süre kullanıp deneyecem, halen değiştirme süresi var zaten.

dostum 2250 lira vermişsen eğer sana tavsiyem hemen git değiştir. asus veya dell tavsiye ederim. madem oyun senin için problem değil, taşıması önemliyse o fiyata slim notebook alabilirsin. bu dediğim markalardan alırsan çok sonra dua edersin. açıkcası aldığınız ürünün bu fiyata iyi olduğunu düşünmüyorum.

• Üyelik 19.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Konum Van
    • Ad Soyad E** Y**
    • Mesajlar 82
    • Beğeniler 2 / 12
    • Ticaret 0, (%0)

Merkur adlı üyeden alıntı

dostum 2250 lira vermişsen eğer sana tavsiyem hemen git değiştir. asus veya dell tavsiye ederim. madem oyun senin için problem değil, taşıması önemliyse o fiyata slim notebook alabilirsin. bu dediğim markalardan alırsan çok sonra dua edersin. açıkcası aldığınız ürünün bu fiyata iyi olduğunu düşünmüyorum.

aslında bu özelliklerde olanlar marka farketmeksizin genelde 2000den başlıyor zaten ama dediğiniz markalara da bakacam.

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 29.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek ekonomist
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** Y**
    • Mesajlar 1111
    • Beğeniler 109 / 251
    • Ticaret 23, (%96)
    1aydır araştırma yaıyorum sanırım işlemci i7 ve fiyatına aldanıp almışsınız umarım pişman olmazsınız casperdan. ekran kartı modeli ney? ve işlemci U serisi sanırım kaçıncı nesil ve turbo boost destekliyor mu?

• Üyelik 19.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Konum Van
    • Ad Soyad E** Y**
    • Mesajlar 82
    • Beğeniler 2 / 12
    • Ticaret 0, (%0)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

1aydır araştırma yaıyorum sanırım işlemci i7 ve fiyatına aldanıp almışsınız umarım pişman olmazsınız casperdan. ekran kartı modeli ney? ve işlemci U serisi sanırım kaçıncı nesil ve turbo boost destekliyor mu?

hocam özellikleri fena gelmedi gözüme, kullanıcıların yorumlarını almak için de konu açtım.

size özelden ayrıntılı listeyi gönderiyorum hocam.baya uzun çünkü burda yer kaplamasın :)

Akdagrehberi Akdagrehberi WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Yozgat
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 25
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    asıl özellikleri atarsan iyi veya kötü diyebilirim örneklemek gerekirse işlemci i7 demişsiniz ama birçok i5 ve i3 varki bir kısım i7 işemciden dahada iyidir. sen hangi seri olduklarınıda yaz.

Akdağmadeni www.akdagrehberi.com

• Üyelik 19.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Konum Van
    • Ad Soyad E** Y**
    • Mesajlar 82
    • Beğeniler 2 / 12
    • Ticaret 0, (%0)

Akdagrehberi adlı üyeden alıntı

asıl özellikleri atarsan iyi veya kötü diyebilirim örneklemek gerekirse işlemci i7 demişsiniz ama birçok i5 ve i3 varki bir kısım i7 işemciden dahada iyidir. sen hangi seri olduklarınıda yaz.

size de hepsini ayrıntılı gönderdim hocam.başka arkadaşlar da inceleyip bana dönüş yaptılar sağolsunlar

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al